Plakát k filmu: Creed

Creed Creed

dokina.cz
7,7

Premiéra 31. 12. 2015
USA, 2015, 133 min, od 12 let

Žánr:
drama, sportovní
Režie:
Ryan Coogler | celý štáb
Hrají:
Michael Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Andre Ward, Tony Bellew | všichni herci

Rocky Balboa, bývalý světový šampion v těžké váze, se stane trenérem a mentorem Adonise Creeda, syna svého někdejšího soupeře Apollo Creeda.

Rocky Balboa, bývalý světový šampion v těžké váze, se stane trenérem a mentorem Adonise Creeda, syna svého někdejšího soupeře Apollo Creeda. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 12 hlasů

Kde se podívat online?

437.15 CZK Přehrát online

Recenze filmu Creed

 • Recenze Creed na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

 • Recenze Creed na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Na silvestra vstupuje do našich kin Creed, ve Státech opěvovaný návrat boxera Rockyho, kterého Sylvester Stallone hraje už posedmé. Poprvé ve vedlejší roli - nicméně získal za ni nominaci na Zlatý globus a mluví se o šanci na Oscara.

 • Recenze Creed na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Creed není pokračováním série Rocky, ani jeho posledním rozloučením. Spíše než o konec, jedná se o nový začátek a o pomyslné předání boxerských rukavic mladé generaci. Jestli se s Rockym setkáme znovu či by mladý Adonis Johnson-Creed utáhnul na svých bedrech novou sportovní sérii není zatím známo, jedno je ale jisté., kamera má v tomto boxerském ringu rozhodně svoje místo a i přes to, že nám toho chce nabídnout více, než bychom si přáli, potěší nás.

 • Recenze Creed na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Je to vlastně s podivem, že boxerská série Rocky se po pěti dílech a po sentimentální, završující šestce s názvem Rocky Balboa z roku 2006 dočkává dalšího přírůstku v podobě snímku Creed, v němž vysloužilý boxer v podání Sylvestera Stalloneho udílí rady Adonisu Johnsonovi, synovi svého dávného rivala a zároveň největšího přítele Apollo Creeda. A ještě větší překvapení je, že Stallone byl nominovaný na Zlatý Glóbus za nejlepší výkon ve vedlejší roli, což je z hlediska ocenění jeho největší úspěch od roku 1977, kdy byl nominován za hlavní roli i za scénář k prvnímu Rockymu jak na Zlatý Glóbus, tak na Oscara.

 • Recenze Creed na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 80

  Rocky se ještě jednou vrací, aby všem mladým kohoutům ukázal, jak se to správně dělá. A Michael B. Jordan se učí zatraceně rychle.

Trailer k filmu

Související články k filmu Creed

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nominace na Oscary 2016 slibují klání mezi Mad Maxem a sci-fi Marťan

  Nominace na Oscary 2016 slibují klání mezi Mad Maxem a sci-fi Marťan

  14. 1. 2016 22:00 Nominace na 88. ročník Oscarů jsou venku a podle všeho to vypadá na pořádně lítou bitvu mezi klasicky pojatými filmy, ujetou postapokalyptickou podívanou a několika zajímavými snímky. Každopádně v roce 2015 bylo na co koukat a podle toho vypadají i nominace. Vyhraje Marťan, nebo snad Mad Max? Nabízíme vám přehled nejdůležitějších kategorií. S výběrem jsme vlastně spokojeni, jen nás mrzí, že Star Wars se objevují až v kategoriích jako je střih a střih zvuku.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 10 nejlepších filmů loňského roku

  10 nejlepších filmů loňského roku

  1. 1. 2016 21:00 Nové zpracování Mad Maxe s Tomem Hardym a s přízviskem Zběsilá cesta dominuje v mnoha anketách a přehledech nejlepších filmů roku 2015. Nabízíme vám přehled nejzajímavějších filmů, které vznikly v loňském roce.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Stallone se vrací jako Rocky - trailer je tady!

  Stallone se vrací jako Rocky - trailer je tady!

  2. 7. 2015 18:00 Sylvester Stallone má jednu obsedantní poruchu. Pokud nenatočí jednou za pět let nějaký film, v němž si nezahraje Rockyho, je mu strašně špatně a musí k lékaři. Jako prevenci se nyní rozhodl natočit další příběh ze života strašlivě populárního a hodného boxera, který dobyl svět. Tentokrát však v ringu bude zjevně někdo úplně jiný. Warneři nyní ukazují fanouškům trailer.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.