Plakát k filmu: Creed 2

Creed II Creed II

dokina.cz
7,0

Premiéra 22. 11. 2018
USA, 2018, 130 min

Žánr:
drama, sportovní
Režie:
Steven Caple Jr. | celý štáb
Hrají:
Michael Jordan, Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Wood Harris, Florian Munteanu | všichni herci

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů

Recenze filmu Creed 2

 • Recenze Creed 2 na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Kdysi stáli v ringu proti sobě, v novince kin Creed 2 tam posílají své svěřence. Sylvester Stallone coby Rocky trénuje syna svého přítele, jehož tatínka zabil při boxu právě otec i kouč nynějšího mladíkova soupeře.

 • Recenze Creed 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Dohromady je Creed II zábavným snímkem, který určitě neurazí. Mínusem mu budiž přílišné vypůjčování od předchozích dílů a to, že tvůrci až přehnaně tlačí na nostalgii. Přes dvě hodiny dlouhý příběh se také chvílemi až zbytečně vleče, naopak když se dostane k boxování a trénování získává ten správný spád. Největším plusem jsou zde však kvalitní výkony herců a propracovaná bojová choreografie. Je to sice jen další film o boxu, ale kvůli zmíněným pozitivům, ho beze sporu stojí za to vidět.

 • Recenze Creed 2 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Boxerské drama Creed II nejenže příběhově navazuje na předchozí film Creed, v němž vysloužilý boxer a trenér Rocky Balboa (Sylvester Stallone) začal trénovat nadějného a odhodlaného Adonise (Michael B. Jordan), syna svého dávného přítele Apolla Creeda, ale přímo odkazuje i na dění ve filmu Rocky IV, ve kterém Apolla Creeda zabil v ringu sovětský boxer Ivan Drago (Dolph Lundgren). Ve jménu osobní msty a národní hrdosti pak Rocky Ivana slavně porazil v následném zápasu o titul mistra světa v těžké váze.

 • Recenze Creed 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Promarněná šance, která se drží v ringu na nohou díky slušnému řemeslu, ale dostává ránu na spánek od scenáristů. Tohle není Rocky pro novou generaci. Jestli jím Creed chce definitivně být, musí se odpoutat od stínů minulosti a jít svou vlastní cestou. Dvojka budiž varováním, že tudy rozhodně ne…

Související články k filmu Creed 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Rocky končí. Sylvester Stallone se rozloučil se svou nejslavnější rolí

  Rocky končí. Sylvester Stallone se rozloučil se svou nejslavnější rolí

  29. 11. 2018 13:27 Sylvester Stallone sundává rukavice a po více než čtyřech dekádách hází ručník do ringu. Stallone oznámil, že se loučí se svou nejslavnější filmovou postavou, boxerem jménem Rocky Balboa.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Jedinečný speciál partičky Na stojáka a dvojice oblíbených kutilů

  Filmové premiéry: Jedinečný speciál partičky Na stojáka a dvojice oblíbených kutilů

  19. 11. 2018 10:17 Partička komiků Na stojáka v jedinečném speciálu, příběh o základních vztazích a emocích, které potkávají každého, infiltrátor do soukromí obyvatel jednoho městečka, zimní radovánky oblíbených kutilů, návrat Silvestera Stalloneho v roli Rockyho Balboi, budoucnost světového pořádku ležící v hlubinách ledového oceánu, dokument o pražském cirkusovém souboru La Putyka a reportérka Jana Andert v Mosulu okupovaném bojovníky Islámského státu. Tento týden přináší 8 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Creed II naváže na odkaz legendárního Rocky IV už za pár týdnů

  Creed II naváže na odkaz legendárního Rocky IV už za pár týdnů

  27. 9. 2018 09:43 Michael B. Jordan je zpátky a v ringu i mimo něj herecky nakládá, jak může. Adonis musí jet tentokrát na maximum – jeho protivníkem totiž není nikdo jiný než Viktor Drago.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.