Plakát k filmu: Copak je to za vojáka...

Copak je to za vojáka... Copak je to za vojáka...

dokina.cz
7,0

Československo, 1987, 85 min

Žánr:
komedie
Režie:
Petr Tuček | celý štáb
Hrají:
Jiří Langmajer, Karel Roden, Veronika Gajerová, Václav Cizkovsky, Pavel Hejlík, Ivo Helikar | všichni herci

V české filmové komedii z roku 1988 se můžete přesvědčit o tom, že vojna sice nebyla kojná, ale jinak to byla náramná legrace. Svobodník Kouba sloužící u výsadkářů má slabost na ženy. Jeho nadřízený ho nemá rád. V době vojenského cvičení na cestě do kasáren však Kouba ukáže opravdový charakter, když zachrání život malému chlapci, usvědčí zloděje a najde si partnerku na celý život sestru velitele.

V české filmové komedii z roku 1988 se můžete přesvědčit o tom, že vojna sice nebyla kojná, ale jinak to byla náramná legrace. Svobodník Kouba sloužící u výsadkářů má slabost na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 683 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Copak je to za vojáka...

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Karel Roden oslavil 55. narozeniny. Připomeňme si jeho bohatou filmografii

    Karel Roden oslavil 55. narozeniny. Připomeňme si jeho bohatou filmografii

    19. 5. 2017 10:15 Přední český herec Karel Roden, který včera oslavil své 55. narozeniny, si zahrál v několika desítkách tuzemských filmů. Postupně se rozrůstá i jeho zahraniční filmografie - na kontě má kromě jiného snímky 15 minut (s Robertem De Nirem, který si ho pro tento film sám vybral), Neprůstřelný mnich, Blade 2 s Wesley Snipesem, Dead Fish, Agent bez minulosti 2, Bournův mýtus s Mattem Daemonem a také komedii Prázdniny Mr. Beana. Dnes se podíváme na některé z jeho českých rolí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.