Plakát k filmu: Copak je to za vojáka...

Copak je to za vojáka... Copak je to za vojáka...

dokina.cz
7,0

Československo, 1987, 85 min

Žánr:
komedie
Režie:
Petr Tuček | celý štáb
Hrají:
Jiří Langmajer, Karel Roden, Veronika Gajerová, Vítězslav Jandák, Oldřich Velen, Tomáš Valík, Jan Skopeček, Bronislav Poloczek, Jan Pohan, Daniel Landa, Jan Kraus, Michal Kocourek, Jan Kuželka, Valentina Thielová, Mirko Musil, Miriam Hynková, Ivana Vávrová, Vlasta Peterková, Petr Jákl st., Milan Šimáček, Svatopluk Schuller, Jiří Hromada, Vladimír Pospíšil, Filip Švarc, Tomáš Karger | všichni herci

V české filmové komedii z roku 1988 se můžete přesvědčit o tom, že vojna sice nebyla kojná, ale jinak to byla náramná legrace. Svobodník Kouba sloužící u výsadkářů má slabost na ženy. Jeho nadřízený ho nemá rád. V době vojenského cvičení na cestě do kasáren však Kouba ukáže opravdový charakter, když zachrání život malému chlapci, usvědčí zloděje a najde si partnerku na celý život sestru velitele.

V české filmové komedii z roku 1988 se můžete přesvědčit o tom, že vojna sice nebyla kojná, ale jinak to byla náramná legrace. Svobodník Kouba sloužící u výsadkářů má slabost na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 682 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Copak je to za vojáka...

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Karel Roden oslavil 55. narozeniny. Připomeňme si jeho bohatou filmografii

    Karel Roden oslavil 55. narozeniny. Připomeňme si jeho bohatou filmografii

    19. 5. 2017 10:15 Přední český herec Karel Roden, který včera oslavil své 55. narozeniny, si zahrál v několika desítkách tuzemských filmů. Postupně se rozrůstá i jeho zahraniční filmografie - na kontě má kromě jiného snímky 15 minut (s Robertem De Nirem, který si ho pro tento film sám vybral), Neprůstřelný mnich, Blade 2 s Wesley Snipesem, Dead Fish, Agent bez minulosti 2, Bournův mýtus s Mattem Daemonem a také komedii Prázdniny Mr. Beana. Dnes se podíváme na některé z jeho českých rolí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.