Plakát k filmu: Colombiana

Colombiana Colombiana

dokina.cz
5,4

Premiéra 22. 9. 2011
USA, Francie, 2011, 107 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Callum Blue, Michael Vartan, Zoe Saldana | všichni herci

Jako dítě byla přítomna vraždě svých rodičů v Bogotě, nyní se z ní stává chladnokrevný vrah.
Akční drama od režiséra Oliviera Megatona. Hlavní hrdinku Cataleyu Restrepo ztvárnila krásná ZOE SALDANA, kterou si celý svět pamatuje jako "předlohu" půvabné bojovnice Neytiri z blockbusteru Avatar. Ve vedlejších rolích se představí Callum Blue, Michael Vartan nebo Cliff Curtis.

Film byl natočen podle scénáře Luca Bessona, autora filmových lahůdek jako Brutální Nikita nebo Pátý element. Na scénáři Besson spolupracoval, stejně jako na mnoha jiných projektech, s Robertem Markem Kamenem.

Jako dítě byla přítomna vraždě svých rodičů v Bogotě, nyní se z ní stává chladnokrevný vrah. Akční drama od režiséra Oliviera Megatona. Hlavní hrdinku Cataleyu Restrepo ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 322 hlasů

Recenze filmu Colombiana

  • Recenze Colombiana na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Poctivě nakradené řemeslo o holčičce, která přežila, cvičila a zabíjela. Charisma byste ve scénáři i tváři Zoe Saldany asi hledali marně, ale pokud máte rádi cinkání prázdných nábojnic o mramorové podlahy, možná vám to rychle začne být jedno.

Trailer k filmu

Související články k filmu Colombiana

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Colombiana

    Colombiana

    19. 9. 2011 10:20 Krvavou cestu nájemné vražedkyně Cataleyi Restrepo (Zoe Saldana) za pomstou mapuje akční drama COLOMBIANA v režii Oliviera Megatona, které bez zaklepání vstoupí do českých kin 22. září 2011. Za scénářem výbušného snímku nestojí nikdo jiný, než ten nejpovolanější specialista na thrillery s ženskou hrdinkou v hlavní roli – Luc Besson.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.