Plakát k filmu: Coco 3D

Trailery k filmu Coco 3D Coco

dokina.cz
8,3

Premiéra 18. 1. 2018
USA, 2017, 105 min

Žánr:
animovaný
Režie:
Lee Unkrich, Adrian Molina | celý štáb
Hrají:
Gael García Bernal, Benjamin Bratt, Alanna Ubach, Renee Victor, Jaime Camil, Anthony Gonzalez | všichni herci

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 15 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.