Plakát k filmu: Chvilky Premiéra

Chvilky Chvilky

dokina.cz
5,5

Premiéra 1. 11. 2018
Česká Republika, Slovensko, 2018, 93 min, od 12 let

Žánr:
drama

Anežka (Jenovéfa Boková) je mladá žena, která si přeje, aby vztah s její rodinou i partnery byl dobrý a klidný, a to i za tu cenu, že ona sama ustoupí a bude se vyhýbat případným nedorozuměním, sporům. Neuvědomuje si ale, že onen pomyslný klid je jen klidem před bouří, která musí dříve či později přijít. Film Chvilky vypráví příběh o základních situacích, vztazích a emocích, které potkávají každého člověka, jsou mu důvěrně blízké a známé. Vyprávějí o lásce, bolesti, oddanosti, ale také o naději, že člověk dokáže svá zranění přeměnit v sílu.

Anežka (Jenovéfa Boková) je mladá žena, která si přeje, aby vztah s její rodinou i partnery byl dobrý a klidný, a to i za tu cenu, že ona sama ustoupí a bude se vyhýbat případným ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Recenze filmu Chvilky

  • Recenze Chvilky na Total film

    Recenze Total film 55

    Chvilky (2018) Pokud ve filmu chybí gradace děje, je opravdu těžké ho dokoukat. Možná, kdybychom ve Chvilkách viděli alespoň nějakou retrospektivu, bylo by to zajímavější. Bohužel, děj plyne chronologicky, a to ještě víc umocňuje pocit, že se tam nic neděje.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.