Plakát k filmu: Červený pavouk

Červený pavouk Czerwony Pajak

dokina.cz
6,8

Premiéra 24. 3. 2016
Česká Republika, Polsko, Slovensko, 2015, 90 min

Žánr:
thriller, psychologický
Režie:
Marcin Koszalka | celý štáb
Hrají:
Filip Plawiak, Adam Woronowicz, Julia Kijowska, Malgorzata Foremniak, Marek Kalita, Wojciech Zielinski | všichni herci

Karol, obyčejný mladý muž, se setkává s mnohem starším mužem, o kterém se domnívá, že by mohl být pověstným Červeným pavoukem, obávaným sériovým vrahem, který v šedesátých letech děsil obyvatele Krakova. Karol začne být mužem posedlý a pustí se do jeho sledování. Mezitím se setkává také s Dankou – o něco starší fotografkou, která pracuje pro místní noviny. Karol, pokoušený láskou a fascinovaný smrtí, bude muset brzy učinit nejzásadnější rozhodnutí svého života.

Karol, obyčejný mladý muž, se setkává s mnohem starším mužem, o kterém se domnívá, že by mohl být pověstným Červeným pavoukem, obávaným sériovým vrahem, který v šedesátých letech ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Červený pavouk

 • Recenze Červený pavouk na Total film

  Recenze Total film 70

  Červený pavouk (Polsko, Česko, 2015) Červený pavouk je vizuální páráda s kulhajícím scénářem. Rozhodně ale stojí za návštěvu. Diváka film vtáhne do děje, protkne ho silnou atmosférou, ale nastolí i spoustu otázek, na které nenabídne odpovědi. Otázkou, je jestli to vůbec vadí...

Trailer k filmu

Související články k filmu Červený pavouk

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: setkání superhrdinů a nejděsivější horor

  Filmové premiéry: setkání superhrdinů a nejděsivější horor

  23. 3. 2016 10:00 Setkání superhrdinů, nejoriginálnější a nejděsivější horor posledních let, kombinace hrané akce s 3D a 2D animací, pátrání po obávaném sériovém vrahovi nebo cesta dvou mužů na hřbetech koní za svobodou. Čeští diváci se v tomto týdnu mohou těšit na třináct filmových premiér, mezi kterými si vybere téměř každý.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.