Plakát k filmu: Captain Marvel

Trailery k filmu Captain Marvel Captain Marvel

dokina.cz
5,8

Premiéra 7. 3. 2019
USA, 2019, 124 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Anna Boden, Ryan Fleck | celý štáb
Hrají:
Gemma Chan, Brie Larson, Mckenna Grace, Lee Pace, Ben Mendelsohn, Samuel L. Jackson | všichni herci

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Denversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi dostihne válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Denversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 10 hlasů

Trailery

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.