Plakát k filmu: Captain America: Občanská válka

Captain America: Občanská válka Captain America: Civil War

dokina.cz
7,9

Premiéra 5. 5. 2016
USA, 2016, 148 min, od 12 let

Žánr:
thriller, akční, sci-fi
Režie:
Anthony Russo, Joe Russo | celý štáb
Hrají:
Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle | všichni herci

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách.

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 66 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 127.99 CZK 358.84 CZK Přehrát online

Recenze filmu Captain America: Občanská válka

 • Recenze Captain America: Občanská válka na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Stěžejní událost v rámci marvelovských comicsů dorazila v povedené podobě na plátna. Občanská válka proti sobě žene Capa s Iron Manem a ostatní dělají spíš stafáž, brzdí ale tenhle našlapaný blockbuster bez větších zaváhání od pořádného nářezu a našlapané podívané, u které byste tajili dech - a ne se jen nezávazně bavili.

 • Recenze Captain America: Občanská válka na fffilm

  Recenze fffilm 80

  Film Captain America: Občanská válka by se vhodněji měl jmenovat Avengers: Občanská válka , neboť v něm jde o mnohem víc, než jen o kapitána Ameriku (Stevea Rogerse). I když to všechno uvede do chodu on, to je pravda... Totiž, Avengerům se podaří při další záchranné misi zabít pár desítek nevinných lidí, což vede k tomu, že OSN chce jejich další činnost přísně kontrolovat. To se Rogersovi nelíbí a vede to až k tomu, že se parta Avengerů vedená Tonym Starkem dostane do křížku s partou Avengerů, ex-Avengerů a potenciálních Avengerů, vedenou Stevem Rogersem. Skutečnost je ale samozřejmě taková, že pravé zlo je někde úplně jinde... CA:OV je mamutí film ve více smyslech toho slova. Musel být obrovsky drahý, má dvě a půl hodiny, hraje v něm hromada velmi slavných, drahých a kvalitních herců. A má výborné akční scény.

 • Recenze Captain America: Občanská válka na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Captain America: Občanská válka je dobrodružné pokračování sci-fi série, na které se jistě těšili sta tisíce lidí ze všech koutů světa. Oprávněně, mix akce, vtipu, přátelství, zrady, pomsty a touhy po moci prostě baví. Steve Rogers navzdory názvu filmu nestrhává pozornost na sebe. Zhlédneme přehlídku mnoha individualit s rozmanitými nadpřirozenými schopnostmi, převážně v dechberoucích bojových scénách plných speciálních efektů. Pár nedokonalostí se objevilo, jako snad v každé filmu, ale celkově jde o velmi povedený „akčňák“ stvořený a zahraný zkušenými profesionály.

 • Recenze Captain America: Občanská válka na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Třetí díl Captaina Americy je z celé trilogie nejdelší a nejlepší. Při svých dvou a půl hodinách nabízí hromadu děje, spoustu akce a nepřeberné množství postav, mimo jiné většinu týmu Avengers a dokonce i několik nováčků do party. Jde o megafilm s obrovským rozpočtem a hvězdným obsazením, na nějž ovšem téměř nemá smysl vyrážet, pokud jste neviděli jeho předchozí díly a oba díly Avengers a nevyznáte se tím pádem v jednotlivých postavách a v komplikovaných vztazích mezi nimi.

Trailer k filmu

Související články k filmu Captain America: Občanská válka

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.