Plakát k filmu: Captain America: Návrat prvního Avengera

Captain America: Návrat prvního Avengera Captain America: The Winter Soldier

dokina.cz
7,7

Premiéra 3. 4. 2014
USA, 2014, 106 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Anthony Russo | celý štáb
Hrají:
Chris Evans, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson | všichni herci

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět.

Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli – Winter Soldierovi.

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 112 hlasů

Kde se podívat online?

358.35 CZK Přehrát online

Recenze filmu Captain America: Návrat prvního Avengera

 • Recenze Captain America: Návrat prvního Avengera na MovieZone

  Recenze MovieZone 90

  Nejlepší novodobá marvelovka a nejlepší akční blockbuster široko daleko. Kapitánu Amerikovi jde konspiračně-thrillerová fazóna náramně k duhu, a i když ji musí ve finále opustit, pořád má v sobě dostatek šmrncu a osudovosti na to, aby budil nehorázné nadšení. Marvelácký filmový vesmír už (doslova) není jako dřív. A pokud vás taková transformace byť trochu zajímá, jedna projekce bude málo...

 • Recenze Captain America: Návrat prvního Avengera na fffilm

  Recenze fffilm 70

  Další dobrodružství Stevea Rogerse / Captaina Americy (Chris Evans) - nebo jak se to správně píše / skloňuje - přímo navazuje na filmy Avengers a Thor 2, tzn. odehrává se ve světě, kde byl zdemolován New York a organizace SHIELD chrání všechny před zlem. Steve se snaží začleňovat do soudobé společnosti, v čemž mu pomáhá Nataša Romanoffová / Black Widow (Scarlett Johanssonová), která je spolu s Nickem Furym (Samuel L. Jackson) jedinou hlavnější postavou, spojující tento film s předchozími snímky Marvel universa (pak ještě nějaké vedlejší agentky a agenti, které si přesně nepamatuju). Krize nastane ve chvíli, kdy kdosi spáchá atentát na Nicka Furyho a vypadá to, že jde o dobře utajené spiknutí uvnitř SHIELDu, ve kterém je nějak zapletený smooth & sexy důchodce Alexander Pace (Robert Redford) - de facto nadřízený Nicka Furyho. Po stopách tohoto spiknutí se vydávají Kapitán a Romanoffová - Blacková - Widowová, spolu s epizodním černochem (později Falconem).

 • Recenze Captain America: Návrat prvního Avengera na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Pod názvem Captain America: Návrat prvního Avengera přišlo do kin pokračování komiksu, jehož hrdinu mohou brát vážně jen nejoddanější fanoušci. Přesto i oni mají co dělat, aby ustáli první minuty, kdy supervoják při ranním běhu potká jiného veterána a chlapácky poklábosí o ničem - v českém znění a zbytečném 3D.

 • Recenze Captain America: Návrat prvního Avengera na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  Steve Rogers alias Captain America (Chris Evans) se po událostech v New Yorku tak nějak potácí sám se sebou a dál pracuje pro organizaci S.H.I.E.L.D. Pak je ovšem spáchán atentát na Nicka Furyho (Samuel L. Jackson). Ředitel organizace a Furyho nadřízený Pierce (Robert Redford) uspořádá na superhrdinu hon, protože údajně zadržuje informace, které mu Fury tajně předal. Na útěku Rogersovi pomáhají Black Widow (Scarlett Johansson) a Falcon (Anthony Mackie) a společně odhalují mega spiknutí, kvůli kterému má v nejbližší době přijít o život několik milionů lidí…

Související články k filmu Captain America: Návrat prvního Avengera

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Po Avengers 2 čeká marvelovskou sérii zemětřesení

  Po Avengers 2 čeká marvelovskou sérii zemětřesení

  20. 4. 2015 23:30 Když se z jara 2008 v kinech objevil první díl Iron Mana, málokdo skutečně věřil, že se mu podaří nastartovat filmovou ságu, která čtyři roky na to vyvrcholí "týmovou" Avengers. Nyní však o dobře šlapající továrně na filmové komiksy nikdo nepochybuje, dokonce je stále zjevnějším zdrojem inspirace pro konkurenční studia. 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nejúspěšnějším filmům roku 2014 v USA zatím kralují Strážci Galaxie s hrdinou mývalem

  Nejúspěšnějším filmům roku 2014 v USA zatím kralují Strážci Galaxie s hrdinou mývalem

  31. 8. 2014 20:00 Konec prázdnin nás přivedl na myšlenku podívat se za oceán, jak si stojí nejúspěšnější letošní hity. Nabízíme vám pohled na první desítku, která ukazuje, že americké publikum ze všeho nejvíc přitahují trikové filmy a komiksové adaptace. Do první desítky nepostoupil žádný thriller, či jakékoliv vážnější téma. 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Captain America - Návrat prvního Avengera - recenze komiksového filmu ze světa Avengers

  Captain America - Návrat prvního Avengera - recenze komiksového filmu ze světa Avengers

  5. 4. 2014 17:30 Další dobrodružství Stevea Rogerse / Captaina Americy (Chris Evans) - nebo jak se to správně píše / skloňuje - přímo navazuje na filmy Avengers a Thor 2, tzn. odehrává se ve světě, kde byl zdemolován New York a organizace SHIELD chrání všechny před zlem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.