Plakát k filmu: Bumblebee 3D Premiéra

Bumblebee Bumblebee

Premiéra 27. 12. 2018 (za 12 dní)
USA, 2018, 113 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Travis Knight | celý štáb
Hrají:
Marcella Bragio, Justin Theroux, Hailee Steinfeld, Dylan O´Brien, Angela Bassett, John Cena | všichni herci

Charlie je čerstvých 18 a k narozeninám dostane od majitele autoservisu, kam chodí pomáhat, omláceného žlutého Brouka. Není to ledajaký Brouk, ale Transformer Bumblebee, který se v zapadlém kalifornském městečku ukrýval před světem.

Charlie je čerstvých 18 a k narozeninám dostane od majitele autoservisu, kam chodí pomáhat, omláceného žlutého Brouka. Není to ledajaký Brouk, ale Transformer Bumblebee, který se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 27. 12. 2018
  • -
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Bumblebee 3D

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Bumblebee zvládá slušnou akci i bez Michaela Baye

    Bumblebee zvládá slušnou akci i bez Michaela Baye

    24. 9. 2018 14:00 Michael Bay dal od Transformers konečně ruce pryč, a i když si pořád hraje s autíčky, roboty má teď na starosti někdo jiný. Letos v prosinci vtrhne do kin Bumblebee a režisér Travis Knight se nám v něm pokusí dokázat, že to jde i bez Baye. První teaser opravdu jen spíše naznačoval, zatímco čerstvě vydaný trailer se toho nebojí a předvádí překvapivě solidní akci.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.