Plakát k filmu: Boží pořádek

Ženou z boží vůle Die göttliche Ordnung

dokina.cz
7,1

Premiéra 26. 4. 2018
Švýcarsko, 2017, 96 min, od 15 let

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Marie Leuenberger, Maximilian Simonischek | všichni herci

Mír ve švýcarské vesnici je roku 1971 narušen v momentě, kdy se mladá Nora začne zasazovat o hlasovací právo pro ženy a jejich právo na zaměstnání. Bude moci muž i nadále rozhodovat o penězích i o tom, zda jeho manželka smí nebo nesmí pracovat?

Mír ve švýcarské vesnici je roku 1971 narušen v momentě, kdy se mladá Nora začne zasazovat o hlasovací právo pro ženy a jejich právo na zaměstnání. Bude moci muž i nadále ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Boží pořádek

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nejsmrtonosnější marvelovská válka a jeden ženich pro dvě nevěsty

    Filmové premiéry: Nejsmrtonosnější marvelovská válka a jeden ženich pro dvě nevěsty

    25. 4. 2018 10:00 Završení desetileté cesty filmovým světem Marvelu, Anna Polívková s Ester Geislerovou jako dvě nevěsty, komediální boj o zachování panenství vlastních dcer, silné pouto mezi britským agentem a podmořskou bioložkou, nebo napínavý thriller z blízké budoucnosti. Tento týden přináší celkem 10 premiérových snímků všech možných žánrů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.