Plakát k filmu: BORAT: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj

BORAT: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

dokina.cz
7,7

USA, 2006, 84 min

Žánr:
komedie
Režie:
Larry Charles | celý štáb
Hrají:
Sacha Baron Cohen, Ken Davitian, Luenell, Chester, Charlie, Mitchell Falk | všichni herci

Borat Sagdijev je šestým nejznámějším Kazachem a nejlepším televizním reportérem Kazašské státní televize, která ho vyšle do USA, aby zde natočil dokument o této "zemi neomezených možností". A případně si našel novou manželku, protože tu starou tlustou mu znásilnil a roztrhal medvěd. Známý britský komik Sacha Baron Cohen bývá pro své imitační a improvizační schopnosti často přirovnáván k Peteru Sellersovi.

Ve svém pořadu "Da Ali G Show" úspěšně zasměšňuje slavné osobnosti i anonymní lidi na ulici tím, že se vydává nejen za zaostalého nemytého kazašského reportéra Borata, ale také za britského předměstského rappera Aliho G nebo za homosexuálního německého módního komentátora Bruna. (Jeho celovečerní "Ali G - Film" vyšel i u nás.) Film BORAT je natočen podobnou metodou. Cohen s filmovým štábem putuje po Spojených státech a uvádí do rozpaků nic netušící lidi, kteří se domnívají, že jsou svědky natáčení skutečného dokumentu pro Kazašskou televizi.

Cohen jde ovšem tentokrát v drsnosti a politické nekorektnosti svého humoru mnohem dál, než bylo možné v televizní show. Nebude ušetřen nikdo! (Skutečná kazašská vláda nemá s tímto filmem nic společného a oficiálně proti němu podala protest.)

Borat Sagdijev je šestým nejznámějším Kazachem a nejlepším televizním reportérem Kazašské státní televize, která ho vyšle do USA, aby zde natočil dokument o této "zemi neomezených ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 509 hlasů
 • -

Související články k filmu BORAT: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Šok! Daniel Radcliffe z Harryho Pottera do role Freddie Mercuryho!

  Šok! Daniel Radcliffe z Harryho Pottera do role Freddie Mercuryho!

  24. 9. 2013 16:34 Opravdové překvapení způsobila zpráva o tom, kod by měl hrát slavného zpěváka v jeho životopisném snímku. Bude to skutečně neohrožený kouzelník?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Dávam tomu rok

  Dávam tomu rok

  11. 4. 2013 16:00 Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevili první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sacha Baron Cohen bude hrát ve filmu Freddie Mercuryho

  Sacha Baron Cohen bude hrát ve filmu Freddie Mercuryho

  23. 3. 2013 08:45 Herec dostal další velkou charakteristickou roli! V životopisném filmu ztvární zesnulého a legendárního Freddie Mercuryho.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.