Plakát k filmu: Bláznivá, zatracená láska

Bláznivá, zatracená láska Crazy, Stupid, Love

dokina.cz
7,3

Premiéra 15. 9. 2011
USA, 2011, 118 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Glenn Ficarra | celý štáb
Hrají:
Marisa Tomei, Ryan Gosling, Julianne Moore | všichni herci

Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívásvůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku zestřední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádía chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co jehorší – Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desíteklet nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým.Volné večery tráví sám v místním baru,kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) –pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout najeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy,pánské jízdy a také nový styl.

Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy,která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“, jeho srdce nelzepředělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal.

Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívásvůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku zestřední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 747 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 103.00 CZK 361.15 CZK Přehrát online

Recenze filmu Bláznivá, zatracená láska

  • Recenze Bláznivá, zatracená láska na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Calovi (Steve Carell) se po čtvrt století rozpadlo manželství. Všechno zlé ale může být pro něco dobré, když se nebohého chlapíka chopí štramák/proutník s okouzlujícím úsměvem Ryana Goslinga, a naučí ho, jak balit ženský... Do zdánlivě přímočaré komedie se postupně natáhne několik dalších postav, jejichž trable daly vzniknout jedné z nejpůvabnějších romantik roku. Skvělí herci a poutavě odvyprávěné dějové linky přetlučou trochu přehnané ambice filmu.

  • Recenze Bláznivá, zatracená láska na fffilm

    Recenze fffilm 70

    Stevu Carellovi je nějakých 40 let a má dlouhotrvající manželství s Julianne Mooreovou. Ta mu jednoho dne řekne, že chce rozvod, protože spí s Kevinem Baconem. Steve to akceptuje a okamžitě vyklízí bojiště, společný dům a společného syna. V baru se náhodou setkává se superšvihákem Ryanem Goslingem, kterému se ho zželí a chce ho naučit, jak se správně balí ženské. Což není snadné, protože Carell kromě Mooreové nikdy v životě žádnou ženskou neměl. To ale není zdaleka všechno. Zamilovaný je totiž i Carellův syn, jeho babysitterka, a pak se zamiluje i Gosling. A to ještě pořád není všechno a různě zajímavě se to prokombinuje... Film je překombinovanější, než by se zdálo z traileru, ale zase ne tak překombinovaný, abychom ztráceli v postavách přehled. Probíhá v něm asi tak dvě a půl romance současně, a většina toho, co se děje, je chytrá, vtipná a plná svěžích hlášek. Bohužel, tvůrci se z nějakého důvodu rozhodli, že když se divák první hodinu filmu dobře baví, musí ten film být dvouhodinový, ke konci hrozně natahovaný a zakončený tou nejstandardnější happyromantickou univerzální všepointou (včetně improvizovaného romantického proslovu před náhodně shromážděnou celou školou). Je to v tomto případě fakt škoda, protože všechny postavy mi od začátku byly vrcholně sympatické, včetně např. Kevina Bacona, jehož záletník by v běžnější komedii byl jen jakási rekvizita, sloužící jako prostředek k odtržení Mooreové od Carella. Ne tak zde. Zde je to vpodstatě hodný člověk, kterému nemůžeme jen tak upřít právo na životního partnera. Prostě, v Bláznivé, zatracené lásce najdeme mnoho dobrého. Jako třeba v dortu. Ale ten dort je pro jednoho člověka trochu moc velký a úplně vevnitř trochu připálený.

Související články k filmu Bláznivá, zatracená láska

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.