Plakát k filmu: Bistro Ramen

Bistro Ramen Ramen Teh

dokina.cz
6,4

Premiéra 14. 6. 2018
Francie, Singapur, Japonsko, 2018, 89 min

Žánr:
drama
Režie:
Eric Khoo | celý štáb
Hrají:
Tsuyoshi Ihara, Seiko Matsuda, Tetsuya Bessho, Shogen, Takumi Saito, Jeanette Aw | všichni herci

Mladý šéfkuchař Masato je odborník na tradiční japonský pokrm ramen, který se v jeho rodině vaří už po generace. Když mu život přichystá nečekanou zkoušku, vydá se Masato na dalekou cestu do Singapuru. Ve městě plném chutí a vůní pozná víc než jen lahodné recepty a rodinná tajemství. Ukáže se, že jídlo má zvláštní moc sbližovat lidi a napravovat dávné křivdy. A že láska prochází ramenem.

Mladý šéfkuchař Masato je odborník na tradiční japonský pokrm ramen, který se v jeho rodině vaří už po generace. Když mu život přichystá nečekanou zkoušku, vydá se Masato na ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Bistro Ramen

 • Recenze Bistro Ramen na Total film

  Recenze Total film 55

  Bistro Ramen (2018) Ano, Bistro Ramen je to takový ten feel-good film, který chce divákovi ukázat naději a nakonec ho ujistit, že se všechno vyřeší, všichni se usmíří a zase bude dobře. Někomu to stačí, pro mě to bylo málo. Diváka ale současně nesmí začít štvát to, že v Bistru Ramen se vlastně pořád vaří a jí, což je mi velmi blízké. Na film tedy doporučuji vyrazit s plným bříškem, protože jinak budete naprázdno polykat celou projekci. A kromě toho je pravděpodobné, že dojde i na slzy.

 • Recenze Bistro Ramen na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Celkově tomuhle Ramenu chybí šťáva. Příběh se zdá být často velmi zmatený a po skončení odcházíme z kina zcela vyčerpaní. Synopse nám před začátkem filmu řekne, že kvůli nečekané životní zkoušce se Masato vydává na cestu do Singapuru, takže čekáme alespoň trochu napětí nebo snad nějakou soutěž. Ale ne, hlavní hrdina hodinu a půl chodí do restaurací nebo vaří v kuchyni a celý snímek vypadá spíš jako turistický průvodce po singapurské kuchyni. Do toho tvůrci přimíchali dojemný příběh a rodinné problémy, které ovšem dobré jídlo vyřeší. Samozřejmě najdeme i pozitiva, jako třeba pěkné oddělení dvou kultur, poznáme, že ač by se to mohlo zdát, všichni Asiaté si nerozumí a musí spolu také mluvit anglicky. Tyto drobnůstky drží Bistro Ramen nad okrajem propasti, protože bez nich by to opravdu byla hodina a půl nudy.

Trailer k filmu

Související články k filmu Bistro Ramen

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vládce kokainového impéria a hra na babu

  Filmové premiéry: Vládce kokainového impéria a hra na babu

  13. 6. 2018 10:28 Odhalení sexuální orientace, oblíbená dětská hra na babu v novém podání, invaze animované kosmické legrace, Penelopé Cruz jako novinářka milující narkobarona a vládce kokainového impéria, odborník na tradiční japonský pokrm ramen na cestě do Singapuru, hledání štěstí a svobody v teheránských ulicích a psychologický thriller polské režisérky Jagody Szelc. Tento týden přináší 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.