Plakát k filmu: Benga v záloze

Benga v záloze Other Guys, The

dokina.cz
6,3

Premiéra 25. 11. 2010
USA, 2010, 107 min

Žánr:
komedie, akční, kriminální
Režie:
Adam McKay | celý štáb
Hrají:
Will Ferrell, Mark Wahlberg, Eva Mendes, Michael Keaton, Larnell Stovall, Jalil Jay Lynch | všichni herci

Film Benga v záloze, který je zasazen do New Yorku, sleduje detektiva Allena Gambla (Will Ferrell), soudního revizora účtů, který se více zajímá o papírování než o zasahování na ulicích a detektiva Terryho Hoitze (Mark Wahlberg), tvrdého chlapíka, který byl k Allenovi přidělen jako parťák od té nezapomenutelné události s Derekem Jeterem. Allen a Terry si idealizují městské vysoce postavené policisty Dansona a Highsmithe (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson), ale když se naskytne příležitost, pro tyhle druhé chlapíky, aby se předvedli, věci nejdou úplně podle plánu.

Film Benga v záloze, který je zasazen do New Yorku, sleduje detektiva Allena Gambla (Will Ferrell), soudního revizora účtů, který se více zajímá o papírování než o zasahování na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 819 hlasů

Recenze filmu Benga v záloze

 • Recenze Benga v záloze na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Příliš hyperaktivní filmové děcko. Roztěkaná zápletka, podpásové gagy, nenahrávající si hvězdy a akční scény, kterým chybí důležité tělesné orgány (ty mezi nohama). Benga v záloze jsou přesně tou druhou ligou, která by chtěla výš. Ale nemá na to, ať už vám trailery nabulíkovaly cokoliv.

 • Recenze Benga v záloze na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Will Ferrell a Mark Wahlberg hrají dva dementní policajty, kteří se rozhodnou přestat konečně sedět v kanclu a rozkrýt nějaký velký nebezpečný případ. A tím vznikne co? Tím vnikne humor! (Nedejte se zmást výraznou přítomností The Rocka a Samuela Jacksona v traileru. Jsou ve filmu celkem asi 5 minut.) Benga v záloze je bláznivá absurdní komedie s důrazem na slovo ABSURDNÍ. Oba hlavní hrdinové mají komediální talent (pokud vás to překvapuje u Marka Wahlberga, podívejte se na jeho úžasný Big Hit ) a oba zřejmě mnohé své absurdní hlášky improvizovali. Dívat se na improvizaci dobrých komiků (a že je jich ve filmu dost) je rozhodně zábavné, ale problém je v tom, že to dohromady jaksi nedává fungující film. Některé absurdní pointy jsou tak brutálně vtipné, že jsem se smál nahlas a vzpomínal na Zoolandera nebo Tropickou bouři . Scénář tohoto filmu je ale ještě o něco slabší. A co je nejhorší: Je v něm mnoho scén, které prostě vtipné nejsou, ale tvůrcům to nedošlo a natahují je na mnoho minut, zřejmě v naději, že začnou být vtipné. Málokdy začnou. Je docela smutné, že za poměrně velký rozpočet byl natočen film, který je vlastně takovým mírně nadprůměrným sitcomem. Jsou v něm drahé akční scény, ale jsou zhola zbytečné a ani zdaleka nedosahují akční šílenosti výše zmiňovaného Big Hitu . P.S: Zůstaňte přes celé hodně zvláštní politicky angažované vážně míněné závěrečné titulky.

 • Recenze Benga v záloze na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Policista v podání Marka Wahlberga je na zabití, protože se věčně vzteká. Jeho kolega čili Will Ferrell je na zabití, protože je nesnesitelně pozitivní. A společně coby hrdinové akční komedie Benga v záloze jsou na zabití, protože místo slibované akce mají na programu především chorobnou žvanivost.

Trailer k filmu

Související články k filmu Benga v záloze

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.