Plakát k filmu: Battle Angel Premiéra

Alita: Bojový Anděl Battle Angel

Premiéra 14. 2. 2019 (za 2 měsíce)
USA, Kanada, Argentina, 2018

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi, romantický
Režie:
James Cameron, Robert Rodriguez | celý štáb
Hrají:
Jennifer Connelly, Eiza González, Ed Skrein, Jackie Earle Haley, Michelle Rodriguez, Christoph Waltz | všichni herci

Alita je stvoření z dob temna a beznaděje. Při pátrání po nepoužívaných částech kyborgů jí nalezne doktor Ido. Alita si nevzpomíná kdo je, ani odkud přišla. Ale doktor Ido přesně ví, s kým má tu čest. Alita je bojový anděl, který dokáže světu pomoci přerušit éru smrti a destrukce, kterou zde započal Tiphares.

Alita je stvoření z dob temna a beznaděje. Při pátrání po nepoužívaných částech kyborgů jí nalezne doktor Ido. Alita si nevzpomíná kdo je, ani odkud přišla. Ale doktor Ido přesně ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 14. 2. 2019
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Battle Angel

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Drsná Alita se předvádí v tom zatím nejnadupanějším traileru plném akce

  Drsná Alita se předvádí v tom zatím nejnadupanějším traileru plném akce

  10. 12. 2018 14:15 Minulý trailer na Alita: Bojový Anděl nám producent James Cameron „podstrčil“ k informaci o tom, že všichni hlavní herci mají už pokračování Avatara natočená. Tentokrát nám nový trailer na Alitu nepředstavuje ani produkující Cameron, ani režírující Robert Rodriguez, ale ani nemusí.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: James Cameron k pokračováním Avatara: všichni hlavní herci už mají hotovo

  James Cameron k pokračováním Avatara: všichni hlavní herci už mají hotovo

  16. 11. 2018 10:56 Jak upozornit na nepříliš známý projekt? Propašujte jeho trailer k oznámení týkající se mnohem většího, důležitějšího a populárnějšího filmu. Respektive filmů. Režisér James Cameron teď natáčí Avatar 2, Avatar 3, Avatar 4 a Avatar 5, ale při natáčení si udělal pauzu a natočil pro své fanoušky krátké video.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hollywoodská škatulata: Predátor se opozdí a Alita půjde proti Aquamanovi

  Hollywoodská škatulata: Predátor se opozdí a Alita půjde proti Aquamanovi

  13. 2. 2018 17:07 Studio 20th Century Fox si zahrálo na menší škatulata. Dva očekávané filmy odložilo a pak jsme dostali dva datumy k filmům, které se zatím ještě ani nenatáčí. Tím největším odkladem je nedávno představená Alita: Bojový anděl. Ta se posune z původního července až na prosinec letošního roku.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.