Plakát k filmu: Battle Angel Premiéra

Alita: Bojový Anděl Battle Angel

Premiéra 20. 12. 2018 (za 4 měsíce)
USA, Kanada, Argentina, 2018

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi, romantický

Alita je stvoření z dob temna a beznaděje. Při pátrání po nepoužívaných částech kyborgů jí nalezne doktor Ido. Alita si nevzpomíná kdo je, ani odkud přišla. Ale doktor Ido přesně ví, s kým má tu čest. Alita je bojový anděl, který dokáže světu pomoci přerušit éru smrti a destrukce, kterou zde započal Tiphares.

Alita je stvoření z dob temna a beznaděje. Při pátrání po nepoužívaných částech kyborgů jí nalezne doktor Ido. Alita si nevzpomíná kdo je, ani odkud přišla. Ale doktor Ido přesně ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 20. 12. 2018
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Battle Angel

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hollywoodská škatulata: Predátor se opozdí a Alita půjde proti Aquamanovi

  Hollywoodská škatulata: Predátor se opozdí a Alita půjde proti Aquamanovi

  13. 2. 2018 17:07 Studio 20th Century Fox si zahrálo na menší škatulata. Dva očekávané filmy odložilo a pak jsme dostali dva datumy k filmům, které se zatím ještě ani nenatáčí. Tím největším odkladem je nedávno představená Alita: Bojový anděl. Ta se posune z původního července až na prosinec letošního roku.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hollywoodské zpracování kultovní mangy Battle Angel: Alita má první trailer

  Hollywoodské zpracování kultovní mangy Battle Angel: Alita má první trailer

  12. 12. 2017 09:45 James Cameron, který teď natáčí Avatar 2, se kolem Alita: Bojový anděl motá snad už od roku 2000. Svého času dokonce tvrdil, že film natočí, ale jak víme dnes, skončil „jen“ jako producent. Režie se ujal Robert Rodriguez (Machete, Planeta teror, Sin City, Spy Kids, Od soumraku do úsvitu, Desperado) a první trailer je tady.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.