Plakát k filmu: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti Batman v Superman: Dawn of Justice

dokina.cz
6,5

Premiéra 24. 3. 2016
USA, 2016, 151 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Zack Snyder | celý štáb
Hrají:
Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne | všichni herci

Ve filmu režiséra Zacka Snydera („Muž z oceli“) „Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti“ se poprvé na stříbrném plátně setkají Batman / Bruce Wayne a Superman / Clark Kent. V roli Batmana uvidíme držitele Oscara Bena Afflecka („Argo“) a roli Supermana ztvárnil Henry Cavill („Muž z oceli“, „Krycí jméno U.N.C.L.E.“).

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti.

Ve filmu režiséra Zacka Snydera („Muž z oceli“) „Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti“ se poprvé na stříbrném plátně setkají Batman / Bruce Wayne a Superman / Clark Kent. V ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 18 hlasů
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Velký tématický kvíz Batman vs. Superman, troufnete si?

  Velký tématický kvíz Batman vs. Superman, troufnete si?

  26. 3. 2017 11:37 Jak dobře znáte Supermana a Batmana? Víte z kterých planet pocházejí, jaké schopnosti mají, co umí a čím jsou zajímaví? Své znalosti můžete využít v tomto tématickém kvízu, který obsahuje 20 otázek týkajících se právě Batmana a Supermana.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Desítce nejstahovanějších filmů roku 2016 vévodí sci-fi a fantasy

  Desítce nejstahovanějších filmů roku 2016 vévodí sci-fi a fantasy

  13. 1. 2017 10:00 Uplynulý rok se mohl pyšnit pěknou řádkou filmových megahitů. Server TorrentFreak zveřejnil desítku nejstahovanějších filmů na BitTorrentu. S jistotou můžeme říct, že převahu mají tentokrát všichni možní superhrdinové, celkově byl zájem hlavně o žánr sci-fi a fantasy. Ve výčtu však nechybí ani animák, nebo Leonardo Dicaprio ve své oscarové roli. Co všechno jste si loni stáhli vy?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Proč jsou vlastně úvodní titulky ve filmu důležité?

  Proč jsou vlastně úvodní titulky ve filmu důležité?

  FEATURED 29. 9. 2016 02:21 Nerdwriter se tentokrát podíval na často opomíjenou část filmu – úvodní titulky.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.