Plakát k filmu: Básník, který málem zabil Hitlera

Básník, který málem zabil Hitlera Narodni heroj Ljiljan Vidic

dokina.cz
6,2

Premiéra 8. 3. 2018
Chorvatsko, Srbsko, 2015, 107 min, od 12 let

Žánr:
komedie, válečný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Dragan Despot, Drazen Kuhn, Stjepan Peric | všichni herci

Nezávislý stát Chorvatsko, období 2. světové války. Národně-osvobozenecké hnutí v zemi uvadá. Mladý básník Ljiljan Vidić se připojí k partizánům a dostává za úkol napsat píseň, s níž jejich skupina vyhraje národní talentovou soutěž (nacistickou obdobu X Factoru). Vítěz této soutěže má vystoupit na slavnostní recepci organizované chorvatským vůdcem Ante Pavelićem, které se má zúčastnit sám Adolf Hitler. Skupina se tak dostane do jeho blízkosti a bude mít jedinečnou příležitost spáchat na něj atentát a ukončit 2. světovou válku.

Nezávislý stát Chorvatsko, období 2. světové války. Národně-osvobozenecké hnutí v zemi uvadá. Mladý básník Ljiljan Vidić se připojí k partizánům a dostává za úkol napsat píseň, s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 20 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Básník, který málem zabil Hitlera

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.