Plakát k filmu: Balkánský masakr paintballovou pistolí

Balkánský masakr paintballovou pistolí Suma summarum

dokina.cz
6,8

Premiéra 8. 11. 2018
Chorvatsko, 2010, 120 min, od 18 let

Žánr:
thriller, komedie
Režie:
Ivan-Goran Vitez | celý štáb
Hrají:
Vili Matula, Hana Hegedusic, Ljubisa Savanovic, Natasa Dangubic, Marko Makovicic, Zeljko Königsknecht | všichni herci

Nový holandský majitel chorvatské marketingové agentury zorganizuje pro své zaměstnance akční team-buildingový víkend. Vztahy mezi holandskou a chorvatskou skupinou jsou velmi napjaté, což je nejlépe vidět na chování 45-letého Branka, jednoho ze zakladatelů agentury. Po raftingu, který končí nepříjemnou nehodou, odcházejí obě skupiny na paintball do lesa, kde na ně čeká spousta překvapení a zvláštních náhod. S blížícím se koncem dne začíná být jasné, že po této hře již nikdy nebude nic stejné.

Nový holandský majitel chorvatské marketingové agentury zorganizuje pro své zaměstnance akční team-buildingový víkend. Vztahy mezi holandskou a chorvatskou skupinou jsou velmi ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 171 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Balkánský masakr paintballovou pistolí

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dívka v pavoučí síti a rozmrzelý zelenáč

    Filmové premiéry: Dívka v pavoučí síti a rozmrzelý zelenáč

    7. 11. 2018 10:57 Věčně rozmrzelý zelený chlupatec, nečekané svědectví o začátku putinovské éry, první adaptace nedávno vydaného úspěšného bestselleru Davida Lagercrantze, duch sledující vyšetřování vlastní smrti, paintballový masakr uprostřed lesa, psychologický horor zasazený do konce devadesátých let a nejvýznamnější postava českého poválečného surrealismu. Tento týden přináší 7 filmových premiér a snímek Zborov z Národního Filmového Archívu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.