Plakát k filmu: Bad Times at the El Royale

Zlý časy v El Royale Bad Times at the El Royale

dokina.cz
6,7

Premiéra 11. 10. 2018
USA, 2018, 141 min, od 15 let

Žánr:
thriller
Režie:
Drew Goddard | celý štáb
Hrají:
Chris Hemsworth, Jon Hamm, Dakota Johnson, Jeff Bridges, Nick Offerman, Manny Jacinto | všichni herci

Hotel El Royale leží nedaleko jezera Tahoe a prochází skrz něj hranice dvou amerických států, Nevady a Kalifornie. Hosté si tak můžou vybrat pokoj v různých státech unie a porušovat či dodržovat zákony jednoho nebo druhého. Teď už je tento hollywoodskými celebritami kdysi oblíbený hotel za zenitem. Jeho slávu připomínají jen černobílé fotky slavných hostů na zdech, chátrající luxusní interiér, velký jukebox se starými šlágry a neurotický zaměstnanec, který sám vše udržuje v chodu.

Když se v jednom dni v hotelu sejde pět hostů, je to podezřelé. Kněz, soulová zpěvačka, dvě dívky a někdo, kdo na první pohled vypadá jako obchodní cestující. Podezřelý je i hotel El Royale, který nejen ve svých stěnách a pod podlahou skrývá mnohá tajemství. S příchodem noci a dalších nezvaných hostů bude mít každý z přítomných v El Royale aspoň jednu šanci na vlastní vykoupení. Než se vše odebere do horoucích pekel.

Hotel El Royale leží nedaleko jezera Tahoe a prochází skrz něj hranice dvou amerických států, Nevady a Kalifornie. Hosté si tak můžou vybrat pokoj v různých státech unie a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů

Recenze filmu Bad Times at the El Royale

 • Recenze Bad Times at the El Royale na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Někdy okolo roku 1970. Hotel El Royale, ležící na hranici Nevady a Kalifornie. Přímo na hranici, tudíž polovina pokojů je v Nevadě a polovina v Kalifornii (ty jsou o dolar dražší). Do hotelu přijíždí podezřelý kněz (Jeff Bridges), černošská zpěvačka s matrací, prodavač vysavačů (Jon Hamm) a hipísačka s něčím v kufru (Dakota Johnsonová). Všichni se chovají velice divně a později ještě pár hostů přibude (cameo Chrise Hemswortha). Netrvá dlouho a jeden z hostů je po smrti. A dál? Pokud vás zajímá, co se děje dál, tak spoilery naleznete na konci článku. Bez spoilerů mohu pouze napsat, že celý film začíná scénou o 10 let dříve (tedy asi v roce 1960), kdy vidíme, jak někdo zakope pod podlahou jednoho z pokojů tašku (zřejmě s něčím cenným), načež je zastřelen. A nevíme, kdo to byl.

 • Recenze Bad Times at the El Royale na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Dohromady jsou Zlý časy v El Royale příjemnou a záživnou podívanou, kterou jistě stojí za to vidět. Největším mínusem může být, že je příběh poněkud ohraný. Nepotěší ani skoro dvou a půl hodinová stopáž, díky které je děj trochu zdlouhavý a chvílemi se až vleče. Ovšem to všechno převáží sympatické herecké obsazení, které podává převážně kvalitní výkony, chytlavý soundtrack, co jen tak nedostanete z hlavy a napínavý příběh, který zkrátka zaujme a nepustí až do konce.

Související články k filmu Bad Times at the El Royale

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: První krok na měsíci a podivný hraniční hotel

  Filmové premiéry: První krok na měsíci a podivný hraniční hotel

  8. 10. 2018 10:00 První lidský krok na měsíci, chátrající hotel na hranici Nevady a Kalifornie, rychlé a veselé autíčko Vilík, citlivé drama o bezpodmínečné lásce a důstojnosti chudých, princezna Barborka v říši plné zázraků a příběh dvanáctileté dívky, které se její dosavadní svět otřásá v základech. Tento týden přináší do českých kin 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.