Plakát k filmu: Babovřesky 3

Babovřesky 3 Babovřesky 3

dokina.cz
2,3

Premiéra 22. 1. 2015
Česká Republika, 2015, 103 min

Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Troška | celý štáb
Hrají:
Jana Altmanová, Tereza Bebarová, Lucie Bílá, Miriam Kantorková, Jan Dolanský, Pavel Kikinčuk | všichni herci

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejím obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou.

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách.

Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové… do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři… Akce „likvidace bab“ začíná.

A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra….

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 496 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Babovřesky 3

 • Recenze Babovřesky 3 na MovieZone

  Recenze MovieZone 10

 • Recenze Babovřesky 3 na iDnes

  Recenze iDnes 25

  Ani místní klepny, líní výrostci, jejich děvy, starostovic rodinka či farář. Hlavními hrdiny filmu Babovřesky 3 už jsou zcela nepokrytě sponzorské výrobky.

 • Recenze Babovřesky 3 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 10

  Letní komedie Babovřesky 3 má jediné poselství, a to vyhovět všem partnerům filmu a věnovat jim svých pět minut slávy. Že samotný snímek není vtipný a neustálé přenášení sýrů, polštářků a všemožných nápojů z místa na místo naopak diváka dohání k zoufalství, zřejmě nikomu nevadí. Ještě, že už je konec, protože těch pár zapomenutých směšných momentů za tolik desítek minut strávených v kině či před televizní obrazovkou opravdu nestojí.

Trailer k filmu

Související články k filmu Babovřesky 3

 • Obrázek k souvisejícímu článku: České filmové nejen trilogie

  České filmové nejen trilogie

  15. 4. 2016 10:20 České filmové komedie se těší velké oblibě, a proto není divu, že se z některých postupem času stávají trilogie. Nejznámějším českým autorem trilogií je bezesporu Zdeněk Troška, který svoji tvorbou baví diváky už několik desetiletí. Pojďme se dnes podívat na jeho úspěšné trilogie.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Ve stínu Babovřesk, aneb i za první republiky se točily divácky vděčné kýče

  Ve stínu Babovřesk, aneb i za první republiky se točily divácky vděčné kýče

  30. 1. 2015 21:30 Třetí Babovřesky vypluly do českých kin a čela mnohých návštěvníků, už tak orosená ze všemožných Bastardů a dalších bestiálností mrzké kvality, se dále krabatí nad úrovní soudobého filmu. Leckdo hledá srovnání v kvalitní produkci minulosti – ať už uměleckosti 60. let, solidních žánrových dílech 70. let, nebo často filmařině první republiky. Při pohledu do zpětného zrcátka se může zdát, že právě nejpodobnější prvorepublikový film na tom byl výrazně lépe. Pravda je však někde trochu jinde. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.