Plakát k filmu: Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War Avengers: Infinity War

dokina.cz
8,1

Premiéra 26. 4. 2018
USA, 2018, 156 min, od 12 let

Žánr:
akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Anthony Russo, Joe Russo | celý štáb
Hrají:
Karen Gillan, Chadwick Boseman, Letitia Wright, Elizabeth Olsen, Jeremy Renner, Danai Gurira | všichni herci

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 37 hlasů

Kde se podívat online?

249.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Avengers: Infinity War

 • Recenze Avengers: Infinity War na fffilm

  Recenze fffilm 80

  Thanos se blíží k Zemi a vypadá to, že se mu podaří získat všech šest Kamenů nekonečna, což by znamenalo vyhlazení poloviny vesmíru. Aby mu v tom zabránili, musejí se dát dohromady nejen všichni Avengers, ale i ti, kteří Avengers nejsou a nikdy nebyli, ovšem objevili se v posledních 10 letech v nějakém marvelovském comicsovém filmu od Disneyho. Takže třeba Strážci galaxie . Ale ne třeba X-Men nebo Deadpool . Což je škoda, protože zrovna Deadpoola by tenhle film potřeboval jako sůl. Ale o tom až za chvíli... Inifinity War (film nemá český název) je vyvrcholením téměř dvaceti celovečerních filmů, natočených za posledních 10 let. Má přes dvě a půl hodiny a asi dvacet hlavních postav. Jeho děj se odehrává na nejméně pěti různých místech ve vesmíru. Stál něco mezi 300 a 400 miliony dolarů. Prostě, má to být super duper mega velkofilm, a kdyby náhodou nebyl, bude to obrovský průser.

 • Recenze Avengers: Infinity War na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 80

  Vyvrcholení dosavadních marvelovských snah má své mouchy a nepřekonatelné překážky, ale zábava je to pořád nesmírná.

 • Recenze Avengers: Infinity War na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 90

  Mé recenze na předchozí díly superhrdinského filmového seriálu studia Marvel vždy zmiňovaly tu skutečnost, že jde o dávno rozjetou sérii, do níž nelze naskakovat, aniž by člověk viděl nejméně dva nebo tři předchozí díly. S filmem Avengers: Infinity War je to ovšem podstatně komplikovanější, neb nejde jen o pouhý třetí díl Avengers, nýbrž o završení celého dosavadního desetiletého snažení Marvelu, spojujícího dohromady hned několik filmových sérií a obsahujícího na tři tucty zásadních postav, které jsou nuceny bojovat bok po boku proti společnému nepříteli. Fakticky jde tudíž o souhrnné pokračování filmů Avengers 2, Captain America: Občanská válka, Thor: Ragnarok, Black Panther, Spider-Man:Homecoming, Doctor Strange a Strážci Galaxie 2. A je to dvě a půl hodiny trvající epický mega-film s rozpočtem 300 milionů dolarů.

 • Recenze Avengers: Infinity War na MovieZone

  Recenze MovieZone 90

  Třetí Avengers jsou přesně tou velkolepou událostí, o které jsme snili dlouhých deset let. Interakce hrdinů funguje na jedničku, humoru i akce je habaděj a sem tam dojde i na staré dobré emoce. Největší devizou filmu je nicméně záporák, kterého Russoovi poctivě vypiplali a postavili tak film na vlastní nohy. Ano, pořád se cílí hlavně na fanoušky a ostatní se (čistě kvůli počtu postav a jejich složitým vztahům) často nebudou chytat. To je ale holt úděl devatenáctého filmu v řadě, který nemá být samostatným dobrodružstvím, nýbrž (prvním) vyvrcholením všeho, co začalo v prvním Iron Manovi.

 • Recenze Avengers: Infinity War na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Za prozrazení detailů komiksu Avengers: Infinity War se hrozí bezmála popravou, divák má však právo vědět jednu věc předem. Že vstupné platí vlastně za polovinu filmu. Po sto padesáti minutách chybí jen doslovný titulek – Pokračování příště.

 • Recenze Avengers: Infinity War na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 100

  Dohromady se dá Infinity War nazvat jako superhrdinský team up snů. Pro komiksového nadšence chuťovka. Russoovi odvedli opravdu kus práce a dali si záležet, aby své fanoušky nezklamali. Snímek má spád, akci, napětí, chytlavý soundtrack, kvalitní vizuální i speciální efekty, bohaté herecké obsazení a propracovaný příběh. Zkrátka podívaná, které skoro nic nechybí a představuje must-see pro příznivce světa Marvelu.

Související články k filmu Avengers: Infinity War

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Captain Marvel dá miliardu, Avengers: Endgame dají dvě. Kolik ale vydělají?

  Captain Marvel dá miliardu, Avengers: Endgame dají dvě. Kolik ale vydělají?

  18. 3. 2019 11:40 Hollywoodská násobilka je všechno jen ne jednoduchá. Chcete vědět, na kolik peněz si Marvel vlastně přijde?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Výsledky 91. Oscarů nijak zvlášť nepřekvapily

  Výsledky 91. Oscarů nijak zvlášť nepřekvapily

  25. 2. 2019 12:00 Tak a máme to za sebou. Letošní Oscaři nijak zvlášť nešokovali, byť o vítězích některých kategorií by se dalo spekulovat. Samozřejmě. Ostatně stejně jako každý rok. Letos si toho Oscara v hlavních kategoriích hezky rozdělilo hned několik hlavních favoritů, tudíž se nestalo, že by jeden film sebral sošky za nejlepší film, herce, režii a třeba ještě herce ve vedlejší roli. Nicméně už dost povídání, tady jsou výsledky:

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Rok 2018: Na co jsme chodili do kina nejvíc

  Rok 2018: Na co jsme chodili do kina nejvíc

  29. 12. 2018 12:21 Malé zamyšlení nad čísly návštěvnosti z Hollywoodu, Česka i celého světa.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.