Plakát k filmu: Avengers: Infinity War

Trailery k filmu Avengers: Infinity War Avengers: Infinity War

dokina.cz
8,1

Premiéra 26. 4. 2018
USA, 2018, 156 min, od 12 let

Žánr:
akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Anthony Russo, Joe Russo | celý štáb
Hrají:
Karen Gillan, Chadwick Boseman, Letitia Wright, Elizabeth Olsen, Jeremy Renner, Danai Gurira | všichni herci

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 37 hlasů

Trailery

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.