Plakát k filmu: Avengers: Endgame 3D

Avengers: Endgame Avengers: Endgame

dokina.cz
8,4

Premiéra 25. 4. 2019
USA, 2019, 182 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Anthony Russo, Joe Russo | celý štáb
Hrají:
Bradley Cooper, Brie Larson, Chris Hemsworth, Chris Evans, Scarlett Johansson, Evangeline Lilly | všichni herci

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 10 hlasů

Recenze filmu Avengers: Endgame 3D

 • Recenze Avengers: Endgame 3D na fffilm

  Recenze fffilm 80

  Thanos tedy luskl. A co dál? Dál se dějí velmi osudové věci, a abych o nich mohl psát, musím trochu spoilerovat. Ale v tuhle chvíli už stejně víte, jestli na to půjdete, nebo ne... Bez spoilerů napíšu, že poslední Avengers film se dá rozdělit na tři velmi jasně oddělené části, přičemž ta poslední, třetí z nich je nejméně zajímavá, neboť si v ní všichni (ale úplně všichni) dávají navzájem přes hubu v poměrně malém prostoru a poměrně předvídatelně. Zajímavá je především první část, která nejdřív vypadá velmi odvážně, pak se ukáže být méně odvážnou, ale pořád originální. A prostřední část, která je vlastně samostatný film o cestování časem. Oops, je to spoiler? Snad ani ne, pokud vezmeme v úvahu, že ve filmu existují ty magické kameny, které mohou dělat s časem, prostorem a vesmírem vůbec naprosto cokoliv. Včetně oživování mrtvých.

 • Recenze Avengers: Endgame 3D na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 90

  Film Avengers: Endgame přímo navazuje na události ze snímku Avengers: Infinity War a zároveň slouží jako završení velkolepé ságy tvořené dvaadvaceti filmy, které si studio Marvel vypiplalo během posledních jedenácti let. A je to epický tříhodinový kolos, v němž se mají šanci orientovat prakticky jen ti diváci, kteří ty přechozí filmy viděli a alespoň základně se vyznají v jejich jednotlivých postavách.

 • Recenze Avengers: Endgame 3D na MovieZone

  Recenze MovieZone 100

  Vrchol velkého vyprávění, na který jsme čekali dlouhé měsíce, někteří možná dokonce dlouhé roky. Avengers: Endgame nabízí divákům úplně všechno. Lze to vnímat doslovně, ale taky jako pozvánku pro úplně všechny filmové fanoušky, protože samotný žánr komiksové adaptace se tímhle filmem posouvá zas o pověstný kus dál.

 • Recenze Avengers: Endgame 3D na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Jestli superhrdinové rozhodující bitvu vyhrají, či prohrají, ví každý divák komiksu Avengers: Endgame předem. V kině musí jen zjistit, zda tvůrci pro blaho lidstva někoho obětují, což se nesmí vyzradit, a kam po konci série směřují.

 • Recenze Avengers: Endgame 3D na Total film

  Recenze Total film 95

  Avengers: Endgame (2019) Avengers: Endgame uzavírá jednu obří kapitolu MCU a nechává spoustu prostoru spekulacím o budoucím vývoji tohoto superhrdinského impéria. Zároveň ovšem nastavuje laťku pro jakýkoliv další marvelovský kousek, potažmo i superhrdinské snímky obecně, proklatě vysoko. Především však potěší tím, že hrdě objímá svou mainstremovou náturu a těží z ní tak to nejlepší možné maximum. Jako blockbuster je film Endgame mimořádný; jako epická odysea pak přímo triumfální.

Související články k filmu Avengers: Endgame 3D

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.