Plakát k filmu: Atomic Blonde: Bez lítosti

Atomic Blonde: Bez lítosti Atomic Blonde

dokina.cz
6,3

Premiéra 14. 9. 2017
USA, 2017, 115 min, od 15 let

Žánr:
thriller
Režie:
David Leitch | celý štáb
Hrají:
Charlize Theron, James McAvoy, Eddie Marsan, John Goodman, Toby Jones, James Faulkner | všichni herci

Agentka MI6 Lorraine Broughton (Charlize Theron) je vyslána během studené války do Berlína, aby vyšetřila vraždu kolegy.

Agentka MI6 Lorraine Broughton (Charlize Theron) je vyslána během studené války do Berlína, aby vyšetřila vraždu kolegy. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 270.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Atomic Blonde: Bez lítosti

 • Recenze Atomic Blonde: Bez lítosti na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 50

  Akční špionážní thriller Atomic Blonde: Bez lítosti natočil herec, kaskadér a nyní i režisér David Leitch, dlouholetý kamarád režiséra Chada Stahelskiho (autora obou dílů Johna Wicka), jemuž David jednak asistoval u režie prvního Johna Wicka a zároveň s ním založil bojové výcvikové studio, v němž se herci mohou intenzivně připravovat na akční scény. Zrod Atomic Blonde tak definují především dva zdroje – zaprvé snaha o natočení dalšího snímku, v němž by se podobně jako v Johnu Wickovi zúročil režisérův talent pro vytváření bojových choreografií založených na fyzické akci, a zadruhé koncem Studené války inspirovaný britský černobílý komiks s názvem The Coldest City, jehož je Atomic Blonde volnou adaptací.

 • Recenze Atomic Blonde: Bez lítosti na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Průměrné špiónské drama s jednou geniální akcí a fenomenální Charlize Theron. David Leitch se pustil do hodně zamotaného příběhu, který ale nikdy pořádně nerozmotá, jeho "ženská bondovka" tudíž na žánrovou špičku nemá. Chtělo to jasnější scénář a lepší uchopení postav. Bez toho totiž Atomic Blonde kulhá a nebýt Charlize a jejího absolutního nasazení, byl by to asi dost průšvih.

 • Recenze Atomic Blonde: Bez lítosti na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Berlín, 1989, těsně před pádem zdi. Britská tajná agentka (Charlize Theronová) má odhalit ruského superšpiona, najít superhodinky a zachránit východoněmeckého běžence, který má v hlavě superdůležitý seznam agentů. Nebo něco v tom smyslu... Akční špionážní thriller Atomic Blonde byl natočen na motivy comicsu, protože Charlize Theronová (která film také produkovala) chtěla natočit "ženského Johna Wicka ". Pročež si jako režiséra najala Davida Leitche, spolurežiséra prvního Johna Wicka ...

 • Recenze Atomic Blonde: Bez lítosti na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Atomic Blonde: Bez lítosti v sobě míchá tíživou atmosféru bouřlivého období v dějinách Berlína s uměleckou stylizací. Charlize Theron odvádí jako chladná agentka Lorraine Broughtonová skvělý výkon. Avšak v kombinací se složitou a nepřehlednou zápletkou je velmi těžké vychutnat si to dobré, co snímek nabízí. Tvůrci sice ukazují špínu, šrámy i modřiny, přesto máme pocit, že veškeré dění sledujeme zvenčí.

 • Recenze Atomic Blonde: Bez lítosti na Total film

  Recenze Total film 65

  Atomic Blonde: Bez lítosti (2017) I když akční špionážní thriller nenabídne tak komplikovanou zápletku, jak by se třeba mohlo z traileru zdát, za návštěvu kina a sledování nezlomné a proklatě sexy potvory s věčně kamenou tváří a velkou žízní, to určitě stojí. Na Charlize Theron se prostě dobře kouká a její fyzické dovednosti v Atomic Blonde zasluhují poklonu.

Související články k filmu Atomic Blonde: Bez lítosti

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Hledání zmizelého synka a vyšetřování vraždy během studené války

  Filmové premiéry: Hledání zmizelého synka a vyšetřování vraždy během studené války

  2. 8. 2017 10:00 Potomek rytíře Bořka na útěku z domova v touze dosáhnout Svaté země, Charlize Theron v roli agentky vyšetřující vraždu kolegy, skupinka neúspěšných filmařů s cílem natočit velkolepý film o královně Isabele I, a návrat významného spisovatele do rodného města. V tomto týdnu čekají české diváky 4 filmové premiéry.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: John Wick má konkurenci: Theron rozdává v Atomic Blonde jednu ránu za druhou

  John Wick má konkurenci: Theron rozdává v Atomic Blonde jednu ránu za druhou

  1. 6. 2017 12:39 Charlize Theron má v posledních letech čuch na dobré projekty. V Šíleném Maxovi válela jako Furiosa, v Rychle a zběsile 8 všem vyhrožovala jako Cypher a v Prometheovi byla její Meredith Vickers jednou z mála světlých chvilek celého filmu. A zdá se, že v novince Atomic Blonde má nakročeno k další zajímavé a potenciálně ikonické roli. Její postava Lorraine Broughton vám to dokáže v nově vydaném klipu, kde uvidíte nejspíš celou akční scénu bez přerušení.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.