Plakát k filmu: Asterix a Vikingové

Asterix a Vikingové Astérix et les Vikings

dokina.cz
6,0

Premiéra 26. 10. 2006
2006, 78 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný, animovaný
Režie:
Stefan Fjeldmark, Jesper Møller | celý štáb
Hrají:
Roger Carel, Lorànt Deutsch, Sara Forestier, Jacques Frantz, Pierre Palmade, Pierre Tchernia | všichni herci

V naší oblíbené vesnici v Galii nastala velká událost: právě přijel Zničehonix, šéfův synovec! A Asterixovi a Obelixovi je přidělen nemožný úkol - učinit z něj pravého muže. Pod arogantním zevnějškem městského kluka se však skrývá ustrašené kuře a tvrdý trénink, kterého se mu dostává, pár věcí změní…

Vše se ale zkomplikuje, když do Galie připlují Vikingové, tvrdí a nebezpeční válečníci, kteří jsou rozhodnuti nají toho, kdo zná strach a naučí je létat. No a právě ten, kdo je to má naučit, je Zničehonix! Problém je však v tom, že šéfův bratr je už na cestě do Galie a těší se na svého syna a „čerstvého“ pravého muže Zničehonixe.

Asterix a Obelix ho musí za každou cenu najít a přivést zpět do Galie, a tak se vydají na Velký Zamrzlý Sever. Zatím co po něm pátrají, jejich mladý chráněnec se na severu nedobrovolně zamotá do neočekávaných událostí a zároveň potkává krásnou a odvážnou Abbu, do které se zamiluje až po uši... TOTO NEMŮŽE SKONČIT DOBŘE!

V naší oblíbené vesnici v Galii nastala velká událost: právě přijel Zničehonix, šéfův synovec! A Asterixovi a Obelixovi je přidělen nemožný úkol - učinit z něj pravého muže. Pod ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 856 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Asterix a Vikingové

  • Recenze Asterix a Vikingové na iDnes

    Recenze iDnes 60

    Asi to nejdůležitější sdělení o filmu Asterix a Vikingové je adresováno dospělým a zní: Pozor, nezaměňovat s výpravnou hranou sérií filmů o galských silácích, v níž Gérard Depardieu láme skály a kosti římských legionářů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.