Plakát k filmu: Aquaman Premiéra

Aquaman Aquaman

Premiéra 20. 12. 2018 (za 4 měsíce)
USA, 2018

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 20. 12. 2018
 • -
 • -
 • -
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Aquaman

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Aquaman na to bude sám, nepomůže mu Batman ani Wonder Woman

  Aquaman na to bude sám, nepomůže mu Batman ani Wonder Woman

  9. 8. 2018 10:27 Aquaman se na své superhrdinské kolegy nebude moct spolehnout. Oblíbená kratcovhíle studiových hlavounů a možná i režisérů samotných, nacpat do filmu štěk alespoň jedné slavnější postavy a budovat tak svůj filmový vesmír, se tentokrát konat nebude.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Aquaman se předvádí na nových fotkách, trailer bude co nevidět

  Aquaman se předvádí na nových fotkách, trailer bude co nevidět

  18. 6. 2018 09:48 Od Aquamana nás dělí už jen necelého půl roku. Jason Momoa si Arthura Curryho střihnul už v Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti (jen cameo) a pak samozřejmě v nepříliš úspěšné Lize spravedlnosti. Svůj vlastní film dostane už v prosinci a zatím těžko říct, co od toho máme čekat.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.