Plakát k filmu: Ant-Man a Wasp

Ant-Man a Wasp Ant-Man and the Wasp

dokina.cz
7,0

Premiéra 5. 7. 2018
USA, 2018, 118 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Peyton Reed | celý štáb
Hrají:
Walton Goggins, Hannah John-Kamen, Evangeline Lilly, Michelle Pfeiffer, Paul Rudd, Bobby Cannavale | všichni herci

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyne a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů

Recenze filmu Ant-Man a Wasp

 • Recenze Ant-Man a Wasp na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Jako člověk, kterého první Ant-Man těžce nebavil, hlásím strmý kvalitativní vzestup. Dvojka jde okoukanou cestou více postav, více akčních scén a více dějových linií, naštěstí to ale funguje a zabaví to na dvě hodiny všechny věkové kategorie. Nářezová sci-fi, která vám každou scénou vyrazí dech, se samozřejmě nekoná. Pokud se ale smíříte s tím, že Ant-Man takové ambice nikdy neměl, mohli byste si tuhle feel-good jednohubku v pohodě užít.

 • Recenze Ant-Man a Wasp na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Scott Lang (Paul Rudd) má domácí vězení (za to, co provedl v předchozím dílu Captain America ), takže sedí doma a vychovává dceru. Mezitím Hank Pym (Michael Douglas) zjistí, že jeho manželka možná žije a je ztracena někde v subatomárním vesmíru. A chtěl by ji zachránit za pomoci své dcery Hope (Evangeline Lillyová) a svého zmenšovacího superpřístroje, které,u ovšem chybí důležitá supersoučástka. Současně začne mít Scott podivné halucinace a současně chce jakýsi padouch ukrást Pymovým jejich laboratoř (která se dá velmi užitečně zmenšit na půlmetrovou kostku). Vlastně by stačilo napsat, že druhý Ant-Man je úplně totéž jako první Ant-Man , ale podruhé už to není tak zábavné, protože už to známe . Chcete vědět víc? Film je opět značně dětinský a spíš se snaží být groteskově zábavný, než aby si dělal starosti se zápletkou nebo hlubšími emocemi. Dočkáme se nejrůznějších gagů se zvětšováním / zmenšováním (viz trailer), ale je jich vlastně překvapivě málo a jejich nápaditost je překvapivě nedostatečná.

 • Recenze Ant-Man a Wasp na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  V závěru je Ant-Mana a Wasp zábavná podívaná, u které se nebudete nudit. Sice má pár vad na kráse a nejedná se o nejlepší marvelovku, ale pořád jde o velmi kvalitní snímek, který určitě stojí za to vidět. Herecké výkony, dějová linie, kostýmy, klasický soundtrack, inovativní speciální efekty, napětí a humor, to vše je tu na jedničku, a to je přece to, co od Ant-Mana očekáváme, ne? Navíc, po emocionálním utrpení, kterým byla Infinity War, jsou Ant-Man a Wasp tou správnou oddechovkou, kterou jsme všichni potřebovali.

 • Recenze Ant-Man a Wasp na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Naposledy byl mravenčí superhrdina Ant-Man k vidění ve filmu Captain America: Občanská válka, nicméně v Avengers: Infinity War se už neobjevil – a snímek Ant-Man a Wasp, pokračování prvního Ant-Mana z roku 2015, vysvětluje proč. Hlavní hrdina Scott (Paul Rudd) je totiž už téměř dva roky pod policejním dohledem v nuceném domácím vězení a zbývá mu už jen pár dnů, když se mu zničehonic jedné noci zjeví ve snu Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), manželka jeho mentora a bývalého Ant-Mana Dr. Hanka Pyma (Michael Douglas), která se před lety obětovala pro záchranu tisíců lidí a kvůli zneškodnění raketového útoku se zmenšila tak moc, že hrozbu sice odvrátila, ale nadobro zmizela ve světě kvantových částic. To svede Scotta a Hanka spolu s jeho dcerou Hope (Evangeline Lilly) znovu dohromady – společnými silami by totiž mohli Hankovu ženu a Hopeinu matku z kvantové říše vysvobodit.

Související články k filmu Ant-Man a Wasp

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Na co jít DOKINA: Nová marvelovka, očekávaný Don Quijote i Manžel na zkoušku

  Na co jít DOKINA: Nová marvelovka, očekávaný Don Quijote i Manžel na zkoušku

  6. 7. 2018 12:12 Nemáte čas zdlouhavě studovat programy kin a recenze? Máme pro vás řešení v podobě našeho nového pořadu, který vám v několika minutách poradí, co s načatým víkendem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Smrtící experiment a marvelovští superhrdinové

  Filmové premiéry: Smrtící experiment a marvelovští superhrdinové

  4. 7. 2018 10:00 Smrtící sociologický experiment, nová kapitola o zmenšujících se superhrdinech, rozmazlený playboy s totální ztrátou paměti, dlouho očekávaný film režisérského mistra Terryho Gilliama, spolek zločinců s vysokoškolskými tituly a dobrodružné drama inspirované skutečným příběhem dvou svobodomyslných lidí prožívajících největší dobrodružství svého života. Tento týden přináší 6 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Ant-Man a Wasp pózují na plakátech i s Michaelem Douglasem

  Ant-Man a Wasp pózují na plakátech i s Michaelem Douglasem

  12. 6. 2018 11:44 Třetí letošní Marvelovka je už za rohem. Po Black Pantherovi a Avengers: Infinity War přijde Ant-Man a Wasp. Trailer jsme už viděli, tv spot taktéž, tudíž se ke slovu dostávají nové plakáty.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.