Plakát k filmu: Ant-Man

Ant-Man Ant-Man

dokina.cz
7,1

Premiéra 16. 7. 2015
USA, 2015, 117 min, od 12 let

Žánr:
akční, sci-fi
Režie:
Edgar Wright, Peyton Reed | celý štáb
Hrají:
Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Bobby Cannavale, Anthony Mackie | všichni herci

Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Mana, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují. Pym a Lang jsou tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám nuceni naplánovat a provést rafinovanou loupež, která zachrání celý svět.

Snímek společnosti Marvel Ant-Man, inspirovaný comicsovou postavou společnosti Marvel, která se na stránkách comicsů poprvé objevila v roce 1962, je pokračováním fenomenální řady celovečerních dobrodružství, která jsme již měli možnost sledovat ve filmech Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie a která budou pokračovat také v chystaném snímku Avengers: Age of Ultron této společnosti.

Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 45 hlasů

Recenze filmu Ant-Man

 • Recenze Ant-Man na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Víc než důstojná remíza sehraná s diváky, kteří očekávali epickou marvelovku. Místo toho dostávají superhrdinskou komedii, která kličkuje mezi žánry a snaží se představit jednu z nejslavnějších postav marveláckého vesmíru. A daří se to celkem bez potíží, s úsměvem na tváři a vynalézavými triky. Ant-Man neohromí, ale ani neurazí. Rozhodně ale není důkazem marveláckého ustrnutí. Spíš naopak - je to zase trochu jiné kafe.

 • Recenze Ant-Man na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Ant-Man, neboli Scott Lang (Paul Rudd), zlodějíček / Robin Hood / MacGyver, který se dokáže zmenšit na velikost mravence a tím získat nadlidskou sílu (a jezdit / létat na mravencích), je součástí Marvelovského universa už od 60. let, což znamená, že samozřejmě musel také mít svůj film za 130 mega dolarů. Trailer poměrně věrně vystihuje, jak dementní je celý námět, a tudíž nebylo nic divného na tom, že Marvel chtěl tuhle podívanou pojmout poněkud odlehčeněji, než všechny X-Iron-Thory . Proto udělal to nejlepší co mohl a jako scenáristu a režiséra najal Edgara Wrighta ( Shaun of the Dead , Scott Pilgrim , The World's End ). Bohuže, po mnoha porodních bolestech Marvel Wrighta vypoklonkoval a v titulcích filmu je jako režisér nakonec uveden Peyton Reed, který posledních 20 let točil převážně romantické komedie, které se většinou daly přežít (Wright zůstal uveden jen jako jeden ze čtyř scenáristů).

 • Recenze Ant-Man na iDnes

  Recenze iDnes 65

  První půlhodinu filmu vynechat a poslední si vychutnat spolu s dětmi. Tak zní návod pro návštěvníky kin, jež na premiéru láká komiksový hrdina Ant-Man.

 • Recenze Ant-Man na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Nový hrdina Ant-Man (a do budoucna i další člen filmového týmu Avengers) má tu nevýhodu, že jsme „namlsáni“ celou řadou více povedeným marvelovek. Některé vynikaly vtipem, jiné akčními scénami a některé dokonce obojím. Ant-Man nás neohromí, ale ani neurazí charismatem, chemií mezi postavami nebo akcí. Naše sympatie si získá tím, že si umí udělat legraci ze sebe, ze svého okolí a nebojí se strefovat ani do samotných Avengers.

 • Recenze Ant-Man na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  Scott Lang (Paul Rudd) je zlodějíček, který jednoho dne ukradne ze sídla známého vědce Hanka (Michael Douglas) speciální oblek, jenž umí svého nositele zmenšit na velikost mravence (a Scott o tom zpočátku neví). Pak se ale ukáže, že Hank si oblek nechal ukrást schválně, protože si Scotta už předem vybral pro náročný úkol – naučit se s oblekem zacházet a podniknout v něm obtížnou misi v podobě odcizení podobného obleku od Hankova kolegy/ učedníka/ pokračovatele Darrena, který úspěšně zkopíroval Hankův projekt a neváhá ho prodat do špatných rukou, což by klidně mohlo znamenat konec světa a tak dále.

 • Recenze Ant-Man na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 70

  Jak to vypadá, když obří Marvel točí menší film? Vznikne napínavá loupežná mise, okořeněná superhrdinskými schopnostmi.

Související články k filmu Ant-Man

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 6 slavných amerických filmů překvapivě podobných české klasice

  6 slavných amerických filmů překvapivě podobných české klasice

  6. 7. 2018 14:45 Tento čtvrtek se do našich kin podíval Ant-Man a Wasp, další marvelovka, od níž se očekává kasovní trhák. Svět zmenšování a zvětšování nejrůznějších předmětů však připomíná nejen marvelovskou předlohu, ale také jednu prastarou českou seriálovou hitovku. Vzpomněli jsme nejen na ní, ale i patero dalších českých děl, které se rámcově podobají slavnějším americkým protipólům.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Ant-Man z kartonu vypadá jak film od Michaela Gondryho

  Ant-Man z kartonu vypadá jak film od Michaela Gondryho

  VIDEO FEATURED 1. 8. 2015 18:40 Film Ant-Man má zatím tak trochu rozporuplné hodnocení. Některým se neskutečně líbí, jiným zase naopak vůbec - snad jako kdyby neexistovalo nic mezi tím. Ať už se to ale má jakkoliv, určitě si užijete tohle video.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Ant-Man - recenze nového marvelovského dilmu

  Ant-Man - recenze nového marvelovského dilmu

  21. 7. 2015 22:00 Ant-Man je při vší úctě k univerzu tvořeného hrdiny od Marvelu takovým opomíjeným kolegou. Z pohledu masového diváka určitě. Nový film s Paulem Ruddem v titulní roli navíc ukazuje, jak moc se všechny ty příběhy už začínají plést a motat. Zase je zde naštěstí hrdina, který se tentokrát dokáže zmenšit a vyřešit všechny problémy.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.