Plakát k filmu: Annabelle 2: Zrození zla

Annabelle 2: Zrození zla Annabelle: Creation

dokina.cz
6,5

Premiéra 10. 8. 2017
USA, 2017, 109 min, od 15 let

Žánr:
thriller, horor
Režie:
David F. Sandberg | celý štáb
Hrají:
Anthony LaPaglia, Miranda Otto, Brad Greenquist, Lulu Wilson, Javier Botet, Samara Lee | všichni herci

Annabelle 2: Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle“. Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek.

Annabelle 2: Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle“. Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 79.00 CZK 329.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 430.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Annabelle 2: Zrození zla

 • Recenze Annabelle 2: Zrození zla na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Šest osiřelých děvčat a řádová sestra ze zabydlely na venkovském statku, kde žije depresivní chlapík, jeho znetvořená žena, a skrývají zde strašlivé tajemství (démonickou panenku). Let the games begin! Jedná se o prequel k hororu Annabelle , který byl sidequelem k filmům Conjuring , takže nám zřejmě vzniká docela úspěšný hororový "cinematic universe". Pokud se Warner Bros. podaří u soudu prokázat, že duchové jsou skuteční ... Tentokrát režíroval Švéd David F. Sandberg, kter natočil Zhasni a zemřeš a předtím několik fajnových krátkometrážních hororů .

 • Recenze Annabelle 2: Zrození zla na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Hororové pokračování Annabelle 2: Zrození zla se odehrává dějově před událostmi z filmu Annabelle z roku 2014 (je to takové to „jak to všechno začalo a odkud se vzala ta strašidelná panenka a podobně“), a ten byl zas spin-offem k hororu V zajetí démonů. A vzhledem k tomu, že se plánuje i samostatný film s tou démonickou jeptiškou ze V zajetí démonů 2 (a v tomhle filmu je na ni odkaz), tak je zřejmé, že nám tu vzniká další provázaný filmový svět.

 • Recenze Annabelle 2: Zrození zla na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Pokud znáte horory V zajetí démonů a první Annabelle, nebude pro vás Annabelle 2: Zrození zla velkým překvapením. Režisér David F. Sandberg určitě umí pracovat s atmosférou a prvky překvapení i na poměrně předvídatelném scénáři. Vzhledem k tomu, že je nám naservírováno téměř vše, co k hororům patří, dostává se nám nejen toho, co se nám líbí, ale i bez čeho bychom se obešli. Rozhodně ale potěší propojenost s předchozími setkáními se zlovolnou panenkou a chytře nastavený závěr.

 • Recenze Annabelle 2: Zrození zla na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Děsivá panenka je zase zpátky a konečně se dočkala poctivého hororového zpracování. Scénář je sice až příliš jednoduchý, David F. Sandberg ho ale těží na maximum a ve strašidelných scénách či lekačkách divákovi prakticky nedá vydechnout. Horor roku se sice nekoná, nadprůměrné hororové řemeslo však určitě také nikoho neurazí.

Související články k filmu Annabelle 2: Zrození zla

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Tajný svět smajlíků, zemědělské dotace a pokračování úspěšného hororu

  Filmové premiéry: Tajný svět smajlíků, zemědělské dotace a pokračování úspěšného hororu

  9. 8. 2017 10:00 Odhalení tajného světa uvnitř našich mobilů a pokračování úspěšného hororu z roku 2014. Tento týden přináší 2 filmové premiéry a dokument odhalující, jak a proč fungují dotace v zemědělském byznysu.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hurvínek v novém kabátu, bombový útok na Bostonském maratonu a další trailery uplynulého týdne

  Hurvínek v novém kabátu, bombový útok na Bostonském maratonu a další trailery uplynulého týdne

  23. 6. 2017 17:00 Uplynulý týden přinesl první trailer k animákům Hurvínek a kouzelné muzeum a Ferdinand. Hurvínek nabídne zcela nové, původní dobrodružství, ve kterém se objeví všechny oblíbené postavy a Ferdinand zase roztomilé, leč trochu nešikovné až groteskně působícího stvoření býka. Abychom nezůstali jen u animáků, můžete mrknout na drama Stronger, vyprávějící příběh oběti teroristického útoku na Bostonském maratonu nebo dokumentární filmový portrét autentického českého muže z Prostějova, kterého štáb režiséra Víta Klusáka sledoval po dobu dvou let, Život podle Daliborka.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Návrat ďábelské Annabelle, hororového klauna a další trailerové novinky

  Návrat ďábelské Annabelle, hororového klauna a další trailerové novinky

  6. 4. 2017 10:00 Uplynulý týden přinesl pěknou řádku nových trailerů všech možných žánrů. Hororový nádech má pokračování snímku Annabelle a remake klaunovského To. Co se týká klasiky, můžete mrknout na novou Mumii či Planetu opic. Francouzský Valerián a město tisíce planet je jeden z nejdražších projektů francouzské kinematografie od dob Pátého elementu, takže určitě bude stát za to. Z dalších snímků je nutné zmínit thriller Personal Shopper s Kristen Stewart v roli osobní nákupčí oblečení pro mediální celebritu, nadčasově vyprávěný klasický příběh Král Artuš: Legenda o meči či animák Coco.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.