Plakát k filmu: Anihilace

Anihilace Annihilation

dokina.cz
7,0

Premiéra 22. 2. 2018
USA, Anglie, 2018

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy

Na Zemi se objevil nový, neznámý ekosystém. Každý, kdo se ho rozhodl prozkoumat, v něm nenávratně zmizí. Až na manžela mladé bioložky, která se teď vydává v jeho stopách, aby pochopila, proč se tak změnil.

Na Zemi se objevil nový, neznámý ekosystém. Každý, kdo se ho rozhodl prozkoumat, v něm nenávratně zmizí. Až na manžela mladé bioložky, která se teď vydává v jeho stopách, aby ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -
 • -

Recenze filmu Anihilace

 • Recenze Anihilace na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 70

  Jak dopadl další sci-fi kousek od režiséra Ex Machiny?

 • Recenze Anihilace na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Koukáte občas na dokumenty National Geographic jako na horory a děsí vás, čeho je schopná příroda? Co teprve mimozemská inteligence, která se naší přírodě snaží porozumět! Jímavá a rozjímavá sci-fi, která vás buď rychle začne nudit nebo fascinovat. Nic mezi tím, protože kopromisy jsou pro Alexe Garlanda sprosté slovo.

Související články k filmu Anihilace

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Série přírodních katastrof, hororové drama Agathy Christie a další trailerové novinky

  Série přírodních katastrof, hororové drama Agathy Christie a další trailerové novinky

  7. 10. 2017 11:43 Přírodní katastrofy ohrožující celou planetu, příběhy několika podob lásky, akční sci-fi thriller o sedmi identických sestrách a hororové drama podle románu Agathy Christie. Tento týden přinesl mix nových trailerů všech možných žánrů včetně necenzurované ukázky z komedie Bastardi na cestě nebo rodinné komedie o medvídkovi Paddingtonovi.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.