Plakát k filmu: Angry Birds ve filmu 2 3D Premiéra

Angry Birds ve filmu 2 Angry Birds Movie 2, The

dokina.cz
6,4

Premiéra 29. 8. 2019 (za 6 dní)
USA, 2019, 96 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční, animovaný
Režie:
Mike Mitchell, Thurop Van Orman, John Rice, Daron Nefcy | celý štáb
Hrají:
Tiffany Haddish, Bill Hader, Nora Lum, Sterling K. Brown, Maya Rudolph, Jason Sudeikis | všichni herci

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů.

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 29. 8. 2019
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.