Plakát k filmu: Andílek na nervy

Andílek na nervy Andílek na nervy

dokina.cz
3,8

Premiéra 18. 6. 2015
Česká Republika, 2015, 110 min, od 12 let

Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Pavel Řezníček, Anna Kadeřávková, Petra Černocká | všichni herci

Rodinná komedie vypráví příběh velkoměstské pubertačky a jejího otce, nemajetného veterináře žijícího na venkově. Čtrnáctileté Viktorii, vyrůstající v přepychu, umírá při nesmyslné plastické operaci matka. Viktorie je svěřena do péče svému otci, se kterým se dosud nesetkala. Veterinář Jakub má rád svůj klid, pivo a nezávazné flirty s pěknými klientkami, které se svými zvířecími mazlíčky Jakuba rády navštěvují. Jakubův život, život jeho sestry Heleny, rázné starostky, a také život celé vesnice je narušen příjezdem Viktorky. Nevyhnutelně dochází ke konfrontacím během rodinných rituálů i během tradičních svátků, které Viktorie nezná. Své zoufalství svěřuje virtuálním přátelům na internetu, zároveň však díky síti a svému blogu pomůže vesničanům k finančnímu zhodnocení jejich dovedností. Někteří virtuálnímu světu podlehnou a ztrácí svou tvář, jiní dokáží s internetem rozumně naložit. Viktorka je postupně ovlivňována venkovským prostředím, na něž nebyla zvyklá.

Rodinná komedie vypráví příběh velkoměstské pubertačky a jejího otce, nemajetného veterináře žijícího na venkově. Čtrnáctileté Viktorii, vyrůstající v přepychu, umírá při ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 277 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Andílek na nervy

 • Recenze Andílek na nervy na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

  Zvrácený mišmaš vidláckých stereotypů, nerozvinutých zápletek a instagramového šílenství. Možná se hluboko pod primitivní a nudnou skořápkou skrývá sžíravá kritika dnešní přetechnizované generace, ale pod nánosy make-upu a nesmyslných hashtagů jsem ji vážně nenašel.

 • Recenze Andílek na nervy na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Rodinná letní komedie Andílek na nervy, která vstupuje do kin, posílá náctiletou pražskou mondénu na vesnici. Ale čiší z ní, že víc než bavit střetem dvou světů je chce smiřovat. A přemíra pozitivnosti může jít na nervy víc než hrdinka.

 • Recenze Andílek na nervy na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 25

  Filmu se nedaří smířit hodnoty dvou protikladů, na kterých se snažil stavět: nafrněné dámičky a buranského venkova. Místo toho uráží obě strany. Moderní dívka je posedlá telefonem, svým vzhledem a blogem, vesničané vedou žabomyší války o rozdělení obce. Není nám sympatický ani jeden z těchto přístupů. Absence vtipu, logiky a herecké zdatnosti nám prostě poleze na nervy celou dobu.

Trailer k filmu

Související články k filmu Andílek na nervy

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Desetiletá supermodelka vévodí žebříčku nejžádanějších osobností!

  Desetiletá supermodelka vévodí žebříčku nejžádanějších osobností!

  8. 2. 2016 09:31 Přinášíme Vám 10 nejžádanějších osobností uplynulého týdne podle žebříčku na Osobnosti.cz. V čele, již zmíněná, dětská supermodelka Kristina Pimenová, následovaná herečkou Jitkou Schneiderovou a zpěvákem Petrem Lexou. Kdo je Vaším oblíbencem a naopak koho moc nemusíte? To nám můžete sdělit v anketě na konci článku.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: České filmy porážejí Star Wars. Podívejte se na pět nejoblíbenějších!

  České filmy porážejí Star Wars. Podívejte se na pět nejoblíbenějších!

  5. 2. 2016 11:00 S českými filmy se v poslední době roztrhl pytel. Není proto divu, že v pětici nejpopulárnějších filmů na Osobnosti.cz jsou hned čtyři z české produkce. Přesto se do první pětky propracovalo několik velmi nečekaných snímků...

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.