Plakát k filmu: Amy

Amy Amy

dokina.cz
8,0

Premiéra 6. 8. 2015
Anglie, 2015, 128 min

Žánr:
životopisný, hudební, dokumentární
Režie:
Asif Kapadia | celý štáb
Hrají:
Amy Winehouse | všichni herci

Strhující film o vzestupech a pádech zpěvačky Amy Winehouse, která na začátku tisíciletí jedinou deskou přepsala dějiny popové hudby. Její krátkou a bouřlivou kariéru zpracoval do celovečerního dokumentu Asif Kapadia, autor oceňovaného snímku Senna (2010) o legendárním pilotovi F1.

Strhující film o vzestupech a pádech zpěvačky Amy Winehouse, která na začátku tisíciletí jedinou deskou přepsala dějiny popové hudby. Její krátkou a bouřlivou kariéru zpracoval do ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Amy

  • Recenze Amy na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

  • Recenze Amy na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 80

    Životní příběh Amy Winehouse je zpracován citlivě, avšak ne pateticky, a neždímá z diváka ani zúčastněných emoce za každou cenu. I když má přes dvě hodiny, není únavný, přestože známe konec. Strhne nás samotná osobnost Amy, její láska k hudbě i fakt, že se zničila takřka před zraky celého světa, jako v nějaké bizarní reality show.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.