Plakát k filmu: Amélie z Montmartru

Amélie z Montmartru Fabuleux destin d'Amélie Poulain, Le

dokina.cz
8,3

Premiéra 20. 9. 2001
2001, 117 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Jean-Pierre Jeunet | celý štáb
Hrají:
Audrey Tautou, Mathieu Kassovitz, Rufus, Lorella Cravotta, Serge Merlin, Jamel Debbouze | všichni herci

Amélie (Audrey Tautou) žijící ve francouzské čtvrti Monmart je servírkou v místním bistru. Když náhle nalezne krabici z dětskými poklady neznámého hocha, rozhodne se jejího dávného majitele nalézt. Putuje tak světem, který zoufale volá po nápravě. A Amélie s dětskou duší se rozhodne pomoci. Netradiční styl vyprávění, plný hravých okamžiků, lehce komediální příběh dělají z Amélie film, který si musí oblíbit všichni.

Amélie (Audrey Tautou) žijící ve francouzské čtvrti Monmart je servírkou v místním bistru. Když náhle nalezne krabici z dětskými poklady neznámého hocha, rozhodne se jejího ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1055 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Amélie z Montmartru

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.