Plakát k filmu: Amatéři

Amatéři Amatörer

dokina.cz
6,2

Premiéra 17. 1. 2019
Švédsko, 2018, 102 min

Žánr:
komedie
Režie:
Gabriela Pichler | celý štáb
Hrají:
Zahraa Aldoujaili, Yara Aliadotter, Fredrik Dahl, Shada Ismaeel, Maria Nohra, Susanne Hedman | všichni herci

Ospalé švédské městečko Lafors nutně potřebuje nakopnout. Postarat se o to má řetězec Superbilly. Aby město německý diskont přesvědčilo k investici, rozhodne se pořídit nabubřelé reklamní video, které vyzdvihne jeho klady. Proti se ale postaví Aida a Dana dvě dospívající dívky z imigrantských rodin. Vyzbrojené mobily a selfie tyčemi se rozhodnou dát hlas těm, kteří se do oficiální verze vyprávění o Laforsu nehodí.

Ospalé švédské městečko Lafors nutně potřebuje nakopnout. Postarat se o to má řetězec Superbilly. Aby město německý diskont přesvědčilo k investici, rozhodne se pořídit nabubřelé ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Amatéři

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Velký střet hrdinů a osud ponorky Kursk

    Filmové premiéry: Velký střet hrdinů a osud ponorky Kursk

    16. 1. 2019 09:10 Návrat hereckých hvězd z filmů Vyvolený a Rozpolcený, strašidelná monstra toužící po ovládnutí světa, báječné hokejové družstvo složené ze severských zvířat, katastrofa jaderné ponorky Kursk, vyšetřování kolem zjevení Panny Marie a dvojice dívek mařící plány představitelů švédského městečka Lafors. Tento týden přináší 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.