Plakát k filmu: Aldabra: Byl jednou jeden ostrov

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov Aldabra

dokina.cz
7,6

Premiéra 19. 11. 2015
Česká Republika, 2014, 73 min

Žánr:
rodinný, dokumentární
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Oldřich Kaiser | všichni herci

Unikátní 3D film Stevea Lichtaga o životě na korálového atolu v Indickém oceánu nabízí dobrodružný výlet, na který Vás nepozve žádná cestovka na světě. Jedinečný výlet do míst, kam lidská noha takřka nemá možnost vkročit, příběh plný fascinujících dobrodružství přírodního světa a mimořádný zážitek, jaký může nabídnout jen 3D nejmodernější technologie – všechny tyto atributy a ještě mnohem více v sobě sdružuje nový film ALDABRA slavného potapěče a režiséra Stevea Lichtaga.

Unikátní 3D film Stevea Lichtaga o životě na korálového atolu v Indickém oceánu nabízí dobrodružný výlet, na který Vás nepozve žádná cestovka na světě. Jedinečný výlet do míst, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Aldabra: Byl jednou jeden ostrov

 • Recenze Aldabra: Byl jednou jeden ostrov na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Velký sen se tvůrcům po několika letech konečně splnil. Po slavnostní pražské premiéře vstoupí film Steva Lichtaga Aldabra: Byl jednou jeden ostrov 19. listopadu do kin.

 • Recenze Aldabra: Byl jednou jeden ostrov na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Znojemský rodák Lichtag, který měl scénář i režii Aldabry na starosti, je podepsaný pod řadou velmi dobře hodnocených dokumentů, jimiž se snaží ovlivnit veřejné mínění, a mimo jiné působí jako prezident v CRYSTAL PLANET, nadaci věnující se ochraně podvodní flory a fauny. Společně s kameramany Ondřejem Hoškem a Vojtěchem Nedvědem, Robertem Jíšou (hudba), Radimem Kotěšovcem (střih), Jiřím Klenkou (zvuk) a dalšími členy týmu vytvořili zábavnou 3D podívanou o životě v atolu plném nejrůznějších živočišných i rostlinných druhů a skrytých tajemství.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.