Plakát k filmu: Akumulátor 1

Akumulátor 1 Akumulátor 1

dokina.cz
7,3

Premiéra 24. 3. 1994
Česká Republika, 1994, 102 min

Žánr:
komedie, mystery, fantasy
Režie:
Jan Svěrák | celý štáb
Hrají:
Petr Forman, Zdeněk Svěrák, Bolek Polívka, Věra Křesadlová, Daniela Kolářová, Ivan Vyskočil, Marek Vašut, Ladislav Smoljak, Jiří Kodet, Rudolf Hrušínský ml., Pavel Vondruška, Tereza Pergnerová, Markéta Frösslová, Jan Nemejovský, Miriam Kantorková, Jana Synková, Ján Mildner, Matěj Forman, Viktorie Knotková, Hana Čížková, Andrea Němcová, Jiří Ptáčník, Josef Šebek, Michal Pešek, Miloš Kohout, David Koller | všichni herci

AKUMULÁTOR 1 je příběh neohroženého přírodního léčitele a neduživého pacienta na stopě záhadného mizení lidské energie. Akumulátor zachází s energií jako zedník s maltou. Umí jí nasát jako vzduch. Vylít jako vodu. Ukrást jako peníze. Jen jediné by měl mít na paměti: cokoli zneužiji, bude mi vráceno. Jan Svěrák vás ve fantastické, žánrově těžko definovatelné podívané zve do světa za televizní obrazovku, kde se to hemží lidskými obrazy, žíjící z naší energie.

Nesmělý outsider Olda je jednou z obětí. Celková ztráta energie se nedá léčit aspirinem a tak Oldovi posílenému energií ze stromů a nečekanou první láskou, nezbývá jiné východisko, než tasit ovladač, zavěšený proklatě nízko u boku. Po vzoru amerických Terminátorů, Likvidátorů a Predátorů se pouští do boje s neporazitelnou televizní hydrou. Trikově náročná ppodívaná, která vám dodá sílu - ať sedíte před obrazovkou nebo za ní.

AKUMULÁTOR 1 je příběh neohroženého přírodního léčitele a neduživého pacienta na stopě záhadného mizení lidské energie. Akumulátor zachází s energií jako zedník s maltou. Umí jí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 670 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Akumulátor 1

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dwayne Johnson v hořícím mrakodrapu a volání na tísňovou linku

    Filmové premiéry: Dwayne Johnson v hořícím mrakodrapu a volání na tísňovou linku

    11. 7. 2018 10:00 Dwayne Johnson zachraňující své blízké, pátrání po ženě volající na tísňovou linku, rodinka strašidel na výletním parníku, příběh osudové lásky v období budování stalinského Polska, život obyčejné brazilské rodiny a příběhy úspěšných chlapů, kteří se přes dno lahve dostali na samotné dno života. V tomto týdnu čeká na české diváky 6 filmových premiér a digitálně restaurovaná verze Svěrákova Akumulátoru 1.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.