Plakát k filmu: Akumulátor 1

Akumulátor 1 Akumulátor 1

dokina.cz
7,2

Premiéra 24. 3. 1994
Česká Republika, 1994, 102 min

Žánr:
komedie, mystery, fantasy
Režie:
Jan Svěrák | celý štáb
Hrají:
Petr Forman, Edita Brychta, Zdeněk Svěrák, Bolek Polívka, Ladislav Smoljak, Hana Čížková | všichni herci

AKUMULÁTOR 1 je příběh neohroženého přírodního léčitele a neduživého pacienta na stopě záhadného mizení lidské energie. Akumulátor zachází s energií jako zedník s maltou. Umí jí nasát jako vzduch. Vylít jako vodu. Ukrást jako peníze. Jen jediné by měl mít na paměti: cokoli zneužiji, bude mi vráceno. Jan Svěrák vás ve fantastické, žánrově těžko definovatelné podívané zve do světa za televizní obrazovku, kde se to hemží lidskými obrazy, žíjící z naší energie.

Nesmělý outsider Olda je jednou z obětí. Celková ztráta energie se nedá léčit aspirinem a tak Oldovi posílenému energií ze stromů a nečekanou první láskou, nezbývá jiné východisko, než tasit ovladač, zavěšený proklatě nízko u boku. Po vzoru amerických Terminátorů, Likvidátorů a Predátorů se pouští do boje s neporazitelnou televizní hydrou. Trikově náročná ppodívaná, která vám dodá sílu - ať sedíte před obrazovkou nebo za ní.

AKUMULÁTOR 1 je příběh neohroženého přírodního léčitele a neduživého pacienta na stopě záhadného mizení lidské energie. Akumulátor zachází s energií jako zedník s maltou. Umí jí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 670 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Akumulátor 1

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dwayne Johnson v hořícím mrakodrapu a volání na tísňovou linku

    Filmové premiéry: Dwayne Johnson v hořícím mrakodrapu a volání na tísňovou linku

    11. 7. 2018 10:00 Dwayne Johnson zachraňující své blízké, pátrání po ženě volající na tísňovou linku, rodinka strašidel na výletním parníku, příběh osudové lásky v období budování stalinského Polska, život obyčejné brazilské rodiny a příběhy úspěšných chlapů, kteří se přes dno lahve dostali na samotné dno života. V tomto týdnu čeká na české diváky 6 filmových premiér a digitálně restaurovaná verze Svěrákova Akumulátoru 1.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.