Plakát k filmu: 22 Jump Street

22 Jump Street 22 Jump Street

dokina.cz
7,6

Premiéra 7. 8. 2014
USA, 2014, 112 min, od 12 let

Žánr:
komedie, akční, kriminální
Režie:
Phil Lord, Chris Miller | celý štáb
Hrají:
Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Wyatt Russell, Amber Stevens, Jillian Bell | všichni herci

Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo.

Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 63 hlasů

Kde se podívat online?

255.64 CZK Přehrát online

Recenze filmu 22 Jump Street

 • Recenze 22 Jump Street na MovieZone

  Recenze MovieZone 90

  Mám plýtvat superlativy, nebo stačí napsat, že je 22 Jump Street ještě o ždibíček lepší než první díl? Sice už logicky nemá tak svěží a překvapivý styl, Lord s Millerem to ale dobře vědí. A tak překvapují o něco nenápadněji, mistrně utahují komediální šrouby a vůbec se srdnatě snaží o to, aby vás nenechali ani na vteřinu vydechnout. Na řadu scén proto budete s chutí vzpomínat ještě dlouhé hodiny po návštěvě kina. A je jen otázkou času, než zatoužíte po neodvratné druhé projekci.

 • Recenze 22 Jump Street na fffilm

  Recenze fffilm 90

  "21 Jump Street" byl kdysi dávno televizní seriál o protidrogových agentech, kteří se vydávali za studenty, nebo něco v tom smyslu. Neviděl jsem ho. 21 Jump Street byl také celovečerní film z roku 2012, který si z toho původního (celkem vážně míněného) seriálu dělal srandu a hlavní agenty v něm hráli Channing Tatum a Jonah Hill. Ten jsem taky neviděl a v našich kinech nešel, pravděpodobně proto, že u nás skoro nikdo neznal ten původní seriál. No a nyní se do našich kin překvapivě dostává film 22 Jump Street , který je přímým pokračováním toho předloňského filmu. A je to asi nejlepší letošní komedie.

 • Recenze 22 Jump Street na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  22 Jump Street je od začátku do konce obrovská kolejní kalba, která donutí k smíchu i toho nejzapšklejšího šprta. Ke konci už sice trochu přetahuje recyklovaný děj, ale závěrečné titulky tento mráček zaženou rychlostí vichřice. Potěší i hrátky se střihem a rozdělením obrazu.

 • Recenze 22 Jump Street na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  Komedie 22 Jump Street navazuje na předloňskou 21 Jump Street – se stejnými herci a se stejným tvůrčím týmem. Policejní důstojníci Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) si úspěšně poradili s drogovými dealery na střední škole a nyní jsou povoláni k odhalení šiřitelů nové drogy na škole vysoké. Musejí tím pádem chodit do školy a v utajení se vydávat za studenty. Do toho se jeden z nich zamiluje, druhý si udělá nejlepšího kamaráda z člověka, který se posléze ukáže být hlavním podezřelým, drogy jsou všude, vyšetřování vázne a blíží se jarní prázdniny…

Trailer k filmu

Související články k filmu 22 Jump Street

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.