Pro Američany je dle průzkumu nejlepší sousedkou herečka Sandra Bullock

- Téma autor: red

Letos, stejně jako každý rok dospělí Američané volili mezi celebritami a politiky toho, s kým by nejraději sousedili. Více než čtvrtinu všech hlasů získala herečka Sandra Bullock a stala se tak absolutně nejoblíbenější “sousedkou”. Minulý rok zvítězili členové rodiny amerického prezidenta Baracka Obamy.

Na druhém místě skončila konzervativní politička Sarah Palin. To je prý dobrá zpráva pro obyvatele Arizony, protože jak v pondělí ohlásila tamější média, tak si její dcera Bristol Palin koupila dům právě v tomto státě.

Třetí místo patřilo moderátorce a herečce Ellen DeGeneres a její partnerce, australské herečce Portii de Rossi.

Lonští vítězové, Prezident Obama, jeho žena Michelle a dcery Malia a Sasha klesli na čtvrtou pozici. První pětici nejžádanějších celebrit v sousedství uzavírá komik Conan O'Brien.

Naopak nejméně žádanými sousedy pro rok 2010 se stalo osm mladých Američanů a Američanek italského původu zajímajících se jen o posilování, solária, módu, alkohol a diskotéky z pořadu stanice MTV Pobřeží Jersey (Jersey Shore) odehrávajícího se ve známé rekreační oblasti.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.