Na Oscarech zazpívá Barbra Streisandová

- Téma autor: Michal Burkoň

Při letošním předávání Oscarů zazpívá také slavná zpěvačka a herečka Barbra Streisandová. Oznámili to dnes producenti show, která bude 24. února v Los Angeles.

Oscar

Oscar,zdroj: Archiv

Bude to první vystoupení sedmdesátileté Streisandové na Oscarech od roku 1977. Tehdy zpívala skladbu Evergreen ze snímku Zrodila se hvězda, za kterou dostala Oscara za původní filmovou píseň.

V roce 1969 získala Streisandová Oscara za herecký výkon v hlavní roli ve snímku Funny Girl. Byla i několikrát nominována - například za roli ve filmu Takoví jsme byli nebo jako producentka snímku Pán přílivu.     

Organizátoři Oscarů ještě neoznámili podrobnosti o vystoupení Streisandové. Slavnostní večer bude moderovat herec a režisér Seth MacFarlane. Během show budou zpívat i Norah Jonesová, která vystoupí s nominovanou písní Everybody Needs a Best Friend z filmu Méďa, a britská zpěvačka Adele, která je nominovaná za píseň z bondovky Skyfall.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.