Emma Watson popíra, že by byla na škole šikanována

- eXtra kiNo autor: red

Watsonová, britská herečka, která ztvárnila Hermionu Grangerovou ve filmech o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, popřela zprávy, že by byla na Brownově univerzitě šikanována. Informuje o tom agentura AP.

"Důvod, proč jsem si vzala na semestr volno na Brownově univerzitě, nemá nic společného se šikanováním," napsala Watsonová na své webové stránce. "Nikdy v životě mě nikdo nešikanoval - ani na Brownově univerzitě," dodala herečka.

Sama nedávno oznámila, že na čas přeruší školu, aby se mohla plně věnovat své herecké kariéře. Řekla, že si není jista svými plány na zimní semestr, jímž začne její třetí ročník. Škola také nijak nekomentovala zprávy v tisku, které s odvoláním na anonymní zdroj uvnitř univerzity uvedly, že Watsonová byla ve škole šikanována.

Vyjádření Watsonové přišlo týden poté, co její mluvčí Vanessa Daviesová řekla agentuře AP, že herečka na podzim přejde na jinou univerzitu, protože se rozhodla studovat obor, který Brownova univerzita nenabízí. Stále však podle Daviesové existuje možnost, že by se Watsonová na Brownovu univerzitu vrátila v posledním ročníku studia.

Emma Watson jako Hermiona

Brownova univerzita je soukromá univerzita sídlící ve městě Providence v americkém státě Rhode Island. Založena byla roku 1764 jako Rhode Island College, je to třetí nejstarší instituce vyššího vzdělávání v Nové Anglii a sedmá nejstarší ve Spojených státech. Brownova univerzita jako první vysoká škola přijímala studenty všech náboženství.

Zdroje: ČTK

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.