Plakát k filmu: Zoubek

Zoubek Tooth

dokina.cz
2,5

2004

Žánr:
rodinný, fantasy
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Yasmin Paige, Rory Copus, Tim Dutton, Harry Enfield, Phyllida Law, Sally Phillips, Jim Broadbent, Stephen Fry, Vinnie Jones | všichni herci

Mladičká Tooth Fairy žije ve světě zvaném Fairytopia, který však ztratil dar pohádkových kouzel. Proto se těsně před Vánoci rozhodne utéct a vydá se hledat pomoc u Santa Clause, jenž před sto lety zmizel.

Spolu se dvěma dětmi a několika pohádkovými bytostmi, které žijí inkognito mezi lidmi, se vypraví na dobrodružnou cestu, aby zachránila svět před zničením.

Mladičká Tooth Fairy žije ve světě zvaném Fairytopia, který však ztratil dar pohádkových kouzel. Proto se těsně před Vánoci rozhodne utéct a vydá se hledat pomoc u Santa Clause, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 255 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.