Plakát k filmu: Žlutá ponorka

Žlutá ponorka Yellow Submarine

dokina.cz
7,4

USA, Anglie, 1968, 90 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný, fantasy, hudební, animovaný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr, Dick Emery | všichni herci

Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band aneb The Beatles jsou hrdiny dnes již klasického animovaného snímku Žlutá Ponorka. Film, který potěší staré i mladé, vypráví o tom, jak Ringo (zásadní výrok: „Mám děravou kapsu“), George, John a Paul zachrání Pepperland od Blue Meanies - zarytých nepřátel hudby. Žlutá Ponorka a nádherné písně, které ve filmu zazní, se staly symboly šedesátých let. Umělecký triumf nemající obdoby však z filmu dělá především práce dvou set animátorů pod vedením českého rodáka Heinze Edelmanna.

Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band aneb The Beatles jsou hrdiny dnes již klasického animovaného snímku Žlutá Ponorka. Film, který potěší staré i mladé, vypráví o tom, jak Ringo ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 180 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 127.12 CZK 305.45 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.