Plakát k filmu: Zlato

Zlato Gold

dokina.cz
6,2

Premiéra 19. 1. 2017
USA, 2016, 121 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, drama
Režie:
Stephen Gaghan | celý štáb
Hrají:
Matthew McConaughey, Bryce Dallas Howard | všichni herci

Film je natočen podle skutečného příběhu těžebního skandálu Bre-X Mineral Corporation na počátku 90. let. V hlavní roli skvělý Matthew McConaughey.

Film je natočen podle skutečného příběhu těžebního skandálu Bre-X Mineral Corporation na počátku 90. let. V hlavní roli skvělý Matthew McConaughey. celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Zlato

 • Recenze Zlato na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Průměrný a nepříliš zábavný scénář uchopený zcela průměrným způsobem a okořeněný stabilně silným McConaugheym dává dohromady stále pouze průměrný film. Pro fanoušky těžkého průmyslu asi povinnost, ostatní však o nic nepřijdou.

 • Recenze Zlato na iDnes

  Recenze iDnes 60

  S bříškem a pleší, na hony vzdálený své obvyklé podobě, kraluje oscarový Matthew McConaughey snímku Zlato. Právě on je největším pokladem zlatokopecké historky založené na skutečnosti.

 • Recenze Zlato na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Nedá se říci, že byla každá minuta nadupaná dějem a emocemi. Po první třetině se možná budete nechápavě ptát, o čem bude zbytek? Ale režisér Stephen Gaghan očividně věděl, co dělá, a svou práci neodflákli ani scenáristi. Zlato záhy překvapí a nepřestane překvapovat až do konce, ať už se jedná o děj, nebo povedené vtípky. Zajímavý pohled do zákulisí fungování specifického průmyslového odvětví a politických machinací nemluvě.

Související články k filmu Zlato

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.