Plakát k filmu: Zkrat

Zkrat Haywire

dokina.cz
6,2

Premiéra 8. 3. 2012
USA, 2011, 93 min

Žánr:
thriller, akční
Režie:
Steven Soderbergh | celý štáb
Hrají:
Michael Douglas, Antonio Banderas, Ewan McGregor | všichni herci

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž jí zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku.

V dynamickém akčním thrilleru Stevena Soderbergha (Dannyho parťáci1,2,3, Traffic: nadvláda gangů, Erin Brockovich) uvidíte Channinga Tatuma (Let´s Dance, G. I. Joe), Ewana McGregora(Trainspotting, Star Wars), Michaela Fassbendera (X-Men: První třída), Antonia Banderase (Desperado), Billa Paxtona (Vetřelci), Michaela Douglase (Wall Street) a hvězdu MMA Ginu Carano.

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 432 hlasů

Recenze filmu Zkrat

  • Recenze Zkrat na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Elitní agentku Mallory zradili. A ona si to nenechá líbit. Žánrová klasika? Kdeže. Svérázný autor Steven Soderbergh vyzval tentokrát na steč žánr agentských napínáků a znovu ho pojal neortodoxně i svým způsobem originálně – jenže stejně tak i celkem nudně, ploše a tak ledabylým stylem, že velké herecké hvězdy marní čas, šikovní řemeslníci nemakají naplno a drsnou Mallory už na plátně nepotřebujete vidět. Leda v jiném filmu, jiného režiséra a s jiným zápalem pro postavy i příběh.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.