Plakát k filmu: Zkouška dospělosti Premiéra

Zkouška dospělosti Graduation

dokina.cz
7,8

Premiéra 13. 4. 2017 (za 2 týdny)
Francie, Belgie, Rumunsko, 2016, 128 min

Žánr:
drama
Režie:
Cristian Mungiu | celý štáb
Hrají:
Adrian Titieni, Lia Bugnar | všichni herci

Jako lékař a občan se Romeo těší úctě obyvatel malého města v Transylvánii. Jeho pověst se začne hroutit, když se ve snaze zajistit nadané dceři lepší budoucnost zaplete do řetězce služeb a protislužeb a ztratí tvář i před svou rodinou.

Jako lékař a občan se Romeo těší úctě obyvatel malého města v Transylvánii. Jeho pověst se začne hroutit, když se ve snaze zajistit nadané dceři lepší budoucnost zaplete do ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 0 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Zkouška dospělosti

  • Recenze Zkouška dospělosti na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Mungiu natočil další část své celokariérní obžaloby rumunské společnosti. Dělat to o pár set kilometrů východněji (či o pár dekád dřív), už by natáčel leda v gulagu, ale takhle si můžeme jeho morálně znepokojující drama užít i my. Dobrá práce.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.