Plakát k filmu: Zkažená úča

Zkažená úča Bad Teacher

dokina.cz
5,6

Premiéra 28. 7. 2011
USA, 2011, 92 min

Žánr:
komedie
Režie:
Jake Kasdan | celý štáb
Hrají:
Cameron Diaz, Jason Segel | všichni herci

Většina učitelů prostě nedá F (známku 6). Například Elizabeth (Cameron Diaz). Je prostořeká, bezohledná a chová se nevhodně. Pije, opíjí se a nemůže se dočkat, až si vezme svou stravenku a vypadne ze své každodenní předstírané práce. Když se s ní rozejde její snoubenec, začne plánovat, jak získat bohatého a hezkého suplujícího učitele (Justin Timberlake) – a soutěží o jeho přízeň s příliš energickou kolegyní Amy (Lucy Punch). Když se navíc Elizabeth přistihne, jak odráží pokusy o sblížení ze strany sarkastického, neuctivého učitele tělocviku (Jason Segel), následky jejích divokých a neskutečných plánů dají jejím studentům, jejím spolupracovníkům a dokonce i jí samé takové ponaučení, jaké ještě nezažili.

Většina učitelů prostě nedá F (známku 6). Například Elizabeth (Cameron Diaz). Je prostořeká, bezohledná a chová se nevhodně. Pije, opíjí se a nemůže se dočkat, až si vezme svou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 813 hlasů

Kde se podívat online?

9.99 EUR Přehrát online

Recenze filmu Zkažená úča

  • Recenze Zkažená úča na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Cameron Diaz je učitelka, ale spíš než k dětem má kladný vztah k alkoholu, lehkým drogám a snadno vydělaným penězům. A díky Justinu Timberlakeovi by minimálně toho posledního mohla mít opravdu hodně. Je potřeba přejít do útoku a sbalit sympatického kolegu. A nějak přežít školní rok. Zkažená úča je komedie hrubozrnějšího rázu, která nabízí sympaticky amorální hrdinku a dostatek nečekaně drsných a zábavných fóru, aby se člověk v kině nenudil. Cameron Diaz do starého železa rozhodně ještě nepatří a vy byste se o tom měli jít přesvědčit do kina.

  • Recenze Zkažená úča na iDnes

    Recenze iDnes 60

    Na romantické komedie je Cameron Diazová specialistka. Ale ani po filmech Zná ji jako svý boty, Něco na té Mary je, Prostě sexy, Prázdniny či Líbánky bez ženicha nemůže herečka sama zaručit zázrak. Což je i případ novinky kin Zkažená úča.

Trailer k filmu

Související články k filmu Zkažená úča

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.