Plakát k filmu: Zkažená úča

Zkažená úča Bad Teacher

dokina.cz
5,7

Premiéra 28. 7. 2011
USA, 2011, 92 min

Žánr:
komedie
Režie:
Jake Kasdan | celý štáb
Hrají:
Cameron Diaz, Jason Segel | všichni herci

Většina učitelů prostě nedá F (známku 6). Například Elizabeth (Cameron Diaz). Je prostořeká, bezohledná a chová se nevhodně. Pije, opíjí se a nemůže se dočkat, až si vezme svou stravenku a vypadne ze své každodenní předstírané práce. Když se s ní rozejde její snoubenec, začne plánovat, jak získat bohatého a hezkého suplujícího učitele (Justin Timberlake) – a soutěží o jeho přízeň s příliš energickou kolegyní Amy (Lucy Punch). Když se navíc Elizabeth přistihne, jak odráží pokusy o sblížení ze strany sarkastického, neuctivého učitele tělocviku (Jason Segel), následky jejích divokých a neskutečných plánů dají jejím studentům, jejím spolupracovníkům a dokonce i jí samé takové ponaučení, jaké ještě nezažili.

Většina učitelů prostě nedá F (známku 6). Například Elizabeth (Cameron Diaz). Je prostořeká, bezohledná a chová se nevhodně. Pije, opíjí se a nemůže se dočkat, až si vezme svou ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 812 hlasů

Kde se podívat online?

276.68 CZK Přehrát online

Recenze filmu Zkažená úča

  • Recenze Zkažená úča na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Cameron Diaz je učitelka, ale spíš než k dětem má kladný vztah k alkoholu, lehkým drogám a snadno vydělaným penězům. A díky Justinu Timberlakeovi by minimálně toho posledního mohla mít opravdu hodně. Je potřeba přejít do útoku a sbalit sympatického kolegu. A nějak přežít školní rok. Zkažená úča je komedie hrubozrnějšího rázu, která nabízí sympaticky amorální hrdinku a dostatek nečekaně drsných a zábavných fóru, aby se člověk v kině nenudil. Cameron Diaz do starého železa rozhodně ještě nepatří a vy byste se o tom měli jít přesvědčit do kina.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.