Plakát k filmu: Zilionáři

Zilionáři Masterminds

dokina.cz
5,5

Premiéra 13. 10. 2016
USA, 2016, 94 min, od 12 let

Žánr:
komedie, akční, kriminální
Režie:
Jared Hess | celý štáb
Hrají:
Kristen Wiig, Zach Galifianakis, Ken Marino | všichni herci

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který uvízl v monotónním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování s kolegyní Kelly (Kristen Wiig), která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních loserů, pod vedením Steva (Owen Wilson), plánuje vyloupit banku a David jim v tom má samozřejmě pomoci. Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse 17 miliónů dolarů. A protože tato partička je opravdu bláznivá, začne je hned ve velkém roztáčet. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i zbytečné věci, ale nedochází jim, že pro policii tak zanechávají jasné stopy…

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který uvízl v monotónním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů

Recenze filmu Zilionáři

 • Recenze Zilionáři na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Šlo o jednu z největších loupeží v dějinách Spojených států, jak to ale celé ve skutečnosti bylo? Kdo za tím vlastně stál? Na tyhle otázky se snaží snímek odpovědět. Předvádí nám tváře a „mozky“ celé operace. Jsou tři obyčejní průměrní človíčci, nejsou ničím výjimeční, nepatří zrovna mezi ty nejchytřejší a nejvzdělanější jedince, pochází z prostých poměrů. A přesto všechno se jim povedl kousek, který v roce 1997 ohromil Ameriku. Ukrást 17 milionů dolarů není malá věc, a téhle nepovedené trojce se to povedlo. Je až k podivu, jak se jim to vůbec mohlo povést. Film se zaměřuje přesně na to, zkoumá je jako na jedince, zkoumá jejich motivy a úmysly. Zilionáři je skutečný příběh, který poukazuje na to, že život je vlastně tak trochu akční komedie sám o sobě.

 • Recenze Zilionáři na Total film

  Recenze Total film 65

  Zilionáři (2016) Absurdní kravina postavená především na situačním humoru a ústřední komediální čtveřici. Nejedná se o žádný zázrak, není tu sofistikovaně zakomponovaná kritika společnosti, hlavním cílem je tu slušně pobavit. A to se celkem daří. Vezměte kamarádky, kámoše a vyrazte do kina. Zilionáři jsou nenáročnou komedií, při které můžete zapomenout na každodenní pracovní shon. A to se taky cení.

Trailer k filmu

Související články k filmu Zilionáři

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Amatérský plán a nová komedie od tvůrců Žen v pokušení

  Filmové premiéry: Amatérský plán a nová komedie od tvůrců Žen v pokušení

  12. 10. 2016 10:00 Filmová adaptace nejnovějšího dílu filmové série spisovatele Dana Browna, vyloupení banky skupinkou loserů, jeden den v životě malé rádiové stanice, vzepření se konvencím a komedie o ženské odvaze najít samu sebe, o hrdosti, odhodlání a nesnázích. 40. týden tohoto roku přináší 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.